Reklama
Reklama

Tak mieszka Tomasz Kammel. "Całe moje mieszkanie sterowane jest głosem"

Tomasz Kammel (50 l.) to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy TVP. Chociaż popularny prezenter stara się chronić swoją prywatność, to jednak czasem zdarzy mu się udostępnić zdjęcie swojego pięknego apartamentu w centrum Warszawy. Sprawdźcie, jak dziennikarz urządził swoje mieszkanie.

Tomasz Kammel od jakiegoś czasu coraz chętniej pokazuje swoje życie prywatne w sieci. Jego instagramowe konto wypełniają zdjęcia z wyjazdów oraz fotografie luksusowego mieszkania. W najnowszym poście dziennikarz postanowił pochwalić się fanom tym, jak zarządza nowoczesnym mieszkaniem.

Tomasz Kammel ma mieszkanie sterowane głosem

Tomasz Kammel na najnowszym zdjęciu pozuje przy marmurowym biurku. Na blacie widzimy niewielki notes i dziennikarza z długopisem w ręku. W opisie fotografii czytamy, że cały apartament 50-latka sterowany jest głosem. Taka zaawansowana technologia z pewnością nie należy do najtańszych.

Reklama

Popularny dziennikarz TVP nie pierwszy raz pokazuje swoje mieszkanie. Na jego instagramowym koncie co jakiś pojawiają się fotografie przestronnego apartamentu. Zdjęcia prezentują pomieszczenia utrzymane w nowoczesnym oraz minimalistycznym stylu. We wnętrzach dominują jasne kolory. W kuchni znajduje się duża wyspa, która z pewnością ułatwia przygotowywanie zdrowych posiłków.

W salonie dziennikarza znajdują się ogromne kanapy oraz duża ilość półek wypełnionych książkami. Całość utrzymana jest w stonowanych kolorach. Prezenter może pochwalić się również pomieszczeniem, które służy mu za domową siłownię. Znajduje się tam cała masa sprzętu, który pomaga zachować Tomaszowi nienaganną sylwetę.

Zobacz też:

Marcin Hakiel wyjawił, że Cichopek go zdradziła. Gwiazda TVP "od razu chwyciła za telefon". "Dla niej przysięga w kościele jest święta"

Krzysztof Jackowski rozszerzył "mapę grozy"! Córce już kazał uciekać z Polski! Putin czeka na jedno!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy