Reklama
Reklama
Tylko u nas

Tak miesiąc po tragedii wygląda grób syna Sylwii Peretti. Widok mogiły chwyta za serce

Syn Sylwii Peretti zginął 15 lipca, lecz kulisy dramatycznego wypadku na moście Dębnickim w Krakowie nadal interesują publiczność. Miesiąc po tragicznym zdarzeniu grób Patryka tonie w kwiatach i zniczach. W dodatku na nagrobku pojawił się zaskakujący przedmiot!

Sylwia Peretti straciła syna

15 lipca media obiegła informacja o dramatycznym wypadku w Krakowie, w którym zginęło czterech młodych mężczyzn. Kierowcą okazał się syn Sylwii Peretti znanej widzom za sprawą udziału w programie "Królowe życie". Celebrytka po stracie jedynego syna musi mierzyć się z hejtem, a także z wandalizmem. Zaledwie kilka dni po pogrzebie ktoś zdewastował nagrobek jej dziecka.

Reklama

Pogrążona w żałobie gwiazda TTV publicznie nie zabiera głosu, jednak kilka dni temu menadżer Peretti wyjawił zatrważającą prawdę. Okazuje się, że gwiazda nadal jest w bardzo ciężkiej kondycji zarówno psychicznej, jak i fizycznej.

"Absolutnie to nie jest czas na rozważania i realizację planów zawodowych Sylwii. Jej stan nie uległ zmianie, jest w bardzo ciężkiej kondycji zarówno psychicznej, jak i fizycznej, to zbyt krótki czas od tej tragedii, by móc normalnie funkcjonować. Sylwii jest ciężko wrócić do podstawowych czynności dnia powszedniego, a co dopiero do życia zawodowego. Nie ma dnia, aby Sylwia nie odwiedzała grobu syna" - przekazał menadżer Sylwii.

Sylwia ukojenia szuka na cmentarzu, gdzie dba o grób syna. Miesiąc po śmierci Patryka P. jego mogiła tonie w kwiatach i zniczach!

Tak miesiąc po tragedii wygląda grób syna Sylwii Peretti. Widok mogiły chwyta za serce

Grób Patryka Perettiego jest odwiedzany przez jego licznych bliskich. Na mogile 24-latka znajduje się bardzo dużo jasnych zniczy, nie zabrakło również donic i wazonów z białymi kwiatami. Uwagę zwracają stroiki z liliami, gdyż kwiaty te symbolizują życie wieczne.

Na nagrobku znalazło się również miejsce na zaskakujący przedmiot, jakim jest figurka sportowego samochodu. Jak wiadomo, motoryzacja była wielką pasją Patryka, jednak szybka jazda skończyła się dla niego tragicznie.

Zobaczcie, jak dziś wygląda grób syna Sylwii. Taki widok chwyta za serce...

Przeczytajcie również:

SZOK! To koniec domysłów o Rusin i Kujawie. Spływają gratulacje z CAŁEJ POLSKI!

Pogrzeb Patryka Peretti. Tłumy pożegnały 24-latka, który zginął w tragicznym wypadku

Sąsiedzi Peretti pilnie wyjawili, co mówi się w okolicy. Cała miejscowość od tego aż huczy

Nagły zwrot akcji po wypadku syna Sylwii Peretti. Żądają ogromnych pieniędzy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patryk Peretti | Sylwia Peretti
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy