Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Tak gwiazdy wspierają WOŚP 2021! Ale mają gest

31 stycznia przypada 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku gwiazdy z naszego rodzimego show-biznesu wspierają akcję. Zobaczcie, co dzieje się w studiu WOŚP oraz co gwiazdy mają do zaoferowania!

Jerzy Owsiak, co roku jednoczy Polaków i namawia do czynienia dobra. W tej edycji pieniądze zebrane przez wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przeznaczone na wsparcie laryngologii, otolaryngologii i diagnostyce głowy. 

Szczytną akcję wspierają gwiazdy z polskiego show-biznesu, przeznaczając do licytacji osobiste rzeczy, a także możliwość zjedzenia z nimi kolacji i spędzenia czasu. Ze względu na pandemię koronawirusa obchody w większości przeniosły się do internetu. 

Jurek Owsiak z wolontariuszami i kilkoma gwiazdami przebywa jednak w specjalnym tradycyjnym studiu, które zlokalizowane jest w Warszawie. Owsiakowi towarzyszy m.in. Kwiat Jabłoni (sprawdź!) oraz Ewa Chodakowska, która na WOŚP przeznaczy 10% z pieniędzy otrzymanych za zakup jej internetowej diety i dostępu do ćwiczeń. A co oferują inne gwiazdy?

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan przeznaczyła na licytację możliwość spędzenia z nią dnia! Z kolei Monika Olejnik oferuje na aukcji wielką kokardę, w której pojawiła się podczas charytatywnego balu TVN. 

Dużym gestem wykazała się również gwiazda Polsatu, Karolina Gilon. Prowadząca "Love Island. Wsypa miłości" zachęca do wpłacania pieniędzy do specjalnej e-skarbonki WOŚP, która dostępna jest w internecie. Sama Gilon wpłaciła tam aż 7 tysięcy złotych, o czym poinformowała na Instastory. 

Jak widać, Karolina świeci przykładem i ma do tego złote serce. Oby więcej takich osób!

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy