Reklama
Reklama

Tajemniczy znaczek pod sukienką Meghan Markle. To ukryty mikrofon?! Poważne oskarżenia

Spotkanie Meghan Markle, a także Harry’ego oraz Kate i Williama z żałobnikami, zostało rozłożone wręcz na czynniki pierwsze w mediach. Największą uwagę, jak zawsze, zwróciła właśnie Maghan. Zwrócono uwagę nie tylko na jej wyjątkowo szczupłe nogi, ale także tajemniczy znaczek, który przebijał się pod sukienką…

Tajemniczy znaczek na ramieniu Meghan Markle

Meghan Markle, kiedy tylko zjawia się w Wielkiej Brytanii, jest pod nieustannym obstrzałem. Wszystko przez jej postawę wobec royalsów, która przysporzyła jej wielu wrogów.

Z tego też powodu niechętnie przyjeżdża na Wyspy. Od spotkań z rodziną swojego męża woli spokojne życie w Los Angeles. Śmierć królowej Elżbiety II jest jednak wydarzeniem na tyle podniosłym, że z oczywistych względów nie mogło jej zabraknąć w tym czasie w Wielkiej Brytanii.

Z tego też powodu zjawiła się na spotkaniu z żałobnikami, krocząc u boku Harry’ego, a także Kate i Williama. Spotkanie to zostało opisane w najmniejszych szczegółach, ale dopiero teraz zauważyli coś, czego wcześniej nikt nie dostrzegł. Otóż, chodzi o tajemniczy znaczek na ramieniu Meghan...

Reklama

Żona Harry’ego miała na sobie sukienkę, która opinała całą sylwetkę, również ramiona. Na prawym można dostrzec coś, co w pierwszej chwili wydaje się plamą. Niektórzy jednak przyjrzeli się bliżej. W sieci nie brakuje głosów, że ów znaczek to nic innego, jak... mikrofon!

Po co jednak Meghan potrzebowałaby mikrofonu na ramieniu? Otóż, wedle niektórych opinii, miałby w ten sposób tworzyć nagrania, które później miałyby się znaleźć w jej dokumencie na Netflixie.

Osoba z otoczenia żony Harr’ego jednak stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom w rozmowie z portalem Page Six, twierdząc, że to zwykłe pomówienia i szaleństwo.

Zobacz też:

Meghan Marle całkowicie odcięta. Teść Karol III wkroczył do akcji

W tym książę Harry przyjdzie na pogrzeb Elżbiety II

Meghan Markle wywołała skandal przed zamkiem w Windsorze


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry | Królowa Elżbieta II
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama