Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Szymon Łopacki poprosił o rękę Agnieszkę!

Wygląda na to, że niebawem na ślubnym kobiercu stanie kolejna para, która poznała się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Tygodnik "Rewia" donosi o zaręczynach Szymona i Agnieszki!

Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku Szymon Łopacki (30 l.) z trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony" powie sakramentalne tak! Jak udało się dowiedzieć "Rewii", poprosił Agnieszkę, dawną kandydatkę Łukasza Siebersa, o rękę. I od razu został przyjęty.

Reklama

Uroczystość odbędzie się w kościele, ponieważ oboje są ludźmi głęboko wierzącymi. - Tak zakochana jeszcze nie byłam. Nigdy się z nikim tak nie dogadywałam. To mężczyzna, którego szukałam! - mówiła Agnieszka w świątecznym wydaniu programu.

Oboje zdradzili też, jak doszło do tego, że się w sobie zakochali. Wszystko rozegrało się w hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim, gdzie nagrywano finałowy odcinek. Szymon powiedział wtedy przed kamerami Marysi, którą wybrał, że proponuje jej jedynie przyjaźń. Kiedy nagrania się skończyły, rolnicy mogli jeszcze zostać w hotelu. I właśnie wtedy Szymon natknął się na temperamentną Agnieszkę, bo... pomylił drzwi. Następnie spotkali się w hotelowej restauracji. Potem widzieli się jeszcze trzy razy i poczuli, że coś ich do siebie zbliża.

- Co najbardziej mi w nim imponuje? To, że żyje na przekór całemu światu. Trzeba mieć odwagę, żeby iść w innym kierunku. Jestem szczęśliwa, ponieważ Szymon pokazał mi nieco inną drogę życia we dwoje. To jest naprawdę cudowne uczucie. Każdej parze bym tego życzyła. Niech wiedzą, że jesteśmy szczęśliwi, że ten program rzeczywiście ma jakiś cel - mówiła potem Agnieszka.

Szymon nie mógł trafić lepiej. Agnieszka, choć młodsza o 6 lat, tak jak on kocha zwierzęta. Jest także ratownikiem medycznym, poza tym świetnie tańczy i maluje. Razem będą mogli chodzić na wyprawy ornitologiczne, co od lat jest wielką pasją Szymona, i dbać o zwierzęta hodowlane, które w gospodarstwie rolnika mają nawet imiona!

Dziewczyna lubi wieś, naturę i życie zgodnie z rytmem pór roku, cieszy ją piękno otaczającego świata i docenia wartości wyznawane przez Szymona. Gotowa jest też założyć rodzinę, o której od dawna marzy zakochany w niej rolnik. A w tej sprawie, jak wiadomo, wszystko zaczyna się od ślubu.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Szymon Łopacki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje