Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Szykuje się niezły skandal! Meghan i Harry podjęli kontrowersyjną decyzję!

Meghan (38 l.) i Harry (35 l.) oddalają się od rodziny królewskiej. Jest ponoć coraz gorzej...

Konflikty w rodzinie królewskiej zdarzały się wiele razy. Aktualnie tabloidy do czerwoności rozpala sytuacja pomiędzy Harrym i Williamem oraz ich żonami. 

Jakiś czas temu media pisały, że atmosfera się nieco poprawiła, ale chyba nie na długo. 

Sporo namieszał niedawny wywiad Meghan, która żaliła się, że w rodzinie królewskiej żyje jej się ciężko, a do tego nie ma żadnego wsparcia ze strony rodziny jej męża. 

Harry także przyznał, że z Williamem i Kate nie mają najlepszych kontaktów. Szokujące okazało się oświadczenie Pałacu Buckingham, w którym poinformowano, że Sussexowie nie spędzą świąt z królową! 

Rzecznik uspokaja, że to nic niezwykłego, bo takie sytuacje zdarzały się wcześniej. Czy na pewno?

"Ta decyzja jest zgodna z precedensem ustalonym wcześniej przez innych członków rodziny królewskiej i ma poparcie Jej Królewskiej Mości Królowej"- czytamy w oświadczeniu.

Reklama

Brytyjskie media są jednak przekonane, że to najlepszy dowód na kryzys w rodzinie królewskiej. 

"Jeśli nie chcą być w święta z królową i pozostałymi członkami rodziny królewskiej, jest to bardzo wymowne i niepokojące. Być może w nadchodzących tygodniach będą mieli czas na zastanowienie się nad swoimi problemami i mam nadzieję, że zdadzą sobie sprawę, że myślenie o sobie jako o "ofiarach i wyrzutkach" nikomu nie pomaga" - stwierdził brytyjski biograf Phil Dampier. 

Inna ekspertka od rodziny królewskiej przekonuje, że królową mocno zabolała decyzja wnuka, ale oczywiście publicznie tego w żaden sposób nie okaże. 

***


Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje