Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Szyc każe znajomym zerwać kontakty ze Ślotałą!

Borys postanowił zabrać Zosi Ślotale (25 l.) to, co dał jej w związku najcenniejszego... wpływowych znajomych!

Borys Szyc (35 l.) słynie z tego, że nie utrzymuje zbyt bliskich relacji ze swoimi byłymi. Wygląda jednak na to, że rozstanie z mało znaną stylistką zabolało go jeszcze bardziej niż wszystkie wcześniejsze.

Reklama

Jak donosi "Fakt", aktor postanowił zupełnie wykluczyć ją z towarzystwa. Podobno wymusza na swoich znajomych, by przestali się z nią kontaktować.

"Borys się z nią rozstał, więc jego zdaniem Zosia powinna być całkowicie wykluczona z towarzystwa. Dla niego wszystko jest czarne albo białe. Dlatego uważa, że albo ktoś jest po jego stronie albo po stronie Zosi" - żali się jeden z ich wspólnych znajomych.

Związek gwiazdora trwał niespełna dwa lata. Ślotała zaczęła spotykać się z aktorem w grudniu 2011 roku, tuż po jego burzliwym rozstaniu z projektantką fraków - Kają Śródką.

Co ciekawe, Kaję spotkał podobny los. Po rozstaniu dziewczyna nie mogła liczyć na byłego ukochanego, ani na któregokolwiek z jego znajomych.

Na szczęście Ślotała ma także swoich znajomych. Wśród nich bogatego francuskiego kochanka, z którym spotyka się od niedawna...

Dowiedz się więcej na temat: Ślotała | Borys Szyc | rozstanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama