Reklama
Reklama

Szokujące wieści ws. grobu Murańskiego. Narzeczona przerywa milczenie

Mateusz Murański odszedł niespodziewanie 8 lutego 2023 roku. Publiczność do dziś jest w szoku i nie może uwierzyć, że 28-latek nagle zmarł. Ponad pół roku od tragicznego wydarzenia milczenie przerwała narzeczona aktora. Kobieta wyjawiła szokującą prawdę na temat jego grobu! Tego nikt się nie spodziewał.

Mateusz Murański nie żyje

Mateusz Murański zmarł nagle 8 lutego 2023 roku w swoim apartamencie zlokalizowanym w Gdyni. Jego ciało znalazł Jacek Murański, który zaniepokojony brakiem kontaktu z synem, postanowił sprawdzić, co się z nim dzieje. Po wejściu do mieszkania odnalazł ciało Mateusza, próbował udzielić mu pierwszej pomocy, niestety było już za późno.

Tragiczna wiadomość zaszokowała fanów aktora i zawodnika MMA. Nikt nie przypuszczał, że w domu 28-latka dojdzie do tak ogromnej tragedii. Od tego wydarzenia minęło ponad pół roku, a głos w sprawie Murańskiego zabrała jego narzeczona. Kobieta odniosła się do grobu Mateusza. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał...

Reklama

Szokujące ustalenia ws. grobu Murańskiego. Narzeczona przerywa milczenie

W nagłe odejście Murańskiego do dziś nie może uwierzyć duża część publiczności. Aktor, który sympatię zyskał za sprawą roli Adka w serialu "Lombard. Życie pod zastaw" miał całe życie przed sobą, a w ostatnim czasie udało mu się zagrać w filmie Skolimowskiego "IO". 28-latek pozostawił pogrążonych w żałobie rodziców - Jacka i Joannę Murańskich, a także ukochaną Karolinę Wolską, z którą planował ślub.

Kobieta po stracie ukochanego długo milczała, ale niedawno przemówiła do fanów. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieściła wymowną relację. Zapytana przez internautę o to, czy można odwiedzić grób Mateusza, odpowiedziała, że nie, gdyż taki nie istnieje!

"Czy grób Mateusza można gdzieś odwiedzić?" - zapytano ją.

"Nie można, bo nie ma takiego miejsca..." - tajemniczo odpowiedziała Wolska

Po tym wyznaniu fani zamarli i zastanawiają się, co ta dokładnie miała na myśli.

Przeczytajcie również:

Uwielbiany aktor nie żyje. Zrozpaczona matka ujawnia przyczynę śmierci

Zmarł młody dziennikarz opolskiej rozgłośni radiowej. Miał 30 lat

Nie żyje polski aktor. Grał w serialu "Świata według Kiepskich"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Murański
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy