Reklama
Reklama

Szokujące wieści o rozwodzie, a teraz to. Żona uwielbianego aktora przerywa milczenie

Niedawno media obiegła szokująca informacja na temat nagłego rozstania uwielbianego aktora. Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness rozwodzą się po 27 latach małżeństwa, a aktorka w końcu przerwała milczenie!

Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness rozwodzą się

Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness na przestrzeni czas uchodzili za jedno z bardziej zgranych małżeństw w Hollywood. Para była ze sobą przez ponad 27 lat, a zakochani stronili od skandali. Wszystko wskazywało na to, że będą ze sobą na dobre i na złe, jednak kilka dni temu zagraniczna prasa podała szokujące wieści na temat ich rychłego rozwodu.

"Byliśmy błogosławieni możliwością spędzenia razem prawie trzydziestu lat jako mąż i żona w cudownym, kochającym małżeństwie. Nasza podróż się teraz zmienia i zdecydowaliśmy się na rozstanie, aby kontynuować swój indywidualny rozwój" - wyznali aktorzy w oficjalnym oświadczeniu.

Reklama

Ich ogólnikowe słowa nie pocieszyły fanów, którzy chcą wiedzieć, jakie są prawdziwe powodu rozstania. Ku ich uciesze głos w sprawie zabrała sama Deborra-Lee Furness!

Szokujące wieści o rozwodzie, a teraz to. Żona uwielbianego aktora przerywa milczenie

Tuż po wydaniu oświadczenia Jackman i Furnes zdradzili także, że nie mają zamiaru więcej komentować rozstania, co wprawiło publiczność w jeszcze większą konsternację. Zaciekawieni nagłym rozstaniem są również australijscy dziennikarze. Kilka dni temu 67-latka odebrała telefon od znanych radiowców.

Podczas połączenia na antenie podziękowała za troskę i wyjawiła, że nie jest jeszcze gotowa rozmawiać o rozstaniu z ojcem swoich dzieci. W tej samej rozmowie potwierdziła, że docenia gest pracowników rozgłośni radiowej i skontaktuje się z nimi, jak tylko opadną emocje. Kyle Sandilands i Jackie O Henderson dodatkowo wyjawili, że kochają ją jako aktorkę i życzą jej wszystkiego dobrego.

Też macie nadzieję, że australijska gwiazda w końcu wyjawi prawdę na temat rozwodu?

Przeczytajcie również:

Hugh Jackman i Marcia Cross: rak sprawił, że docenili życie. "Mam dużo szacunku dla tych małych dwóch cali, które czynią nasze życie możliwym i przyjemnym"

Hugh Jackman: starsza od niego żona boi się, że Angelina Jolie odbije jej męża?!

Ledwie wrócił z Francji, a tu takie wieści. Karol III nie ma zamiaru się zatrzymywać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hugh Jackman
Reklama
Reklama
Reklama