Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Szokujące wieści o ciąży Joanny Moro! Nie tak miało być!

Joanna Moro (34 l.) niedługo kolejny raz zostanie mamą. Razem z całą rodziną nie może doczekać się tego momentu, ale okres ciąży nie jest dla niej łaskawy. Ostatnio wyznała, z jakimi dolegliwościami musi się zmagać.

Aktorka i jej mąż Mirosław są szczęśliwymi rodzicami dwóch chłopców - Mikołaja i Jeremiego. Mogłoby się wydawać, że nic więcej do szczęścia nie jest im potrzebne, jednak para 6 sierpnia 2019 roku ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka! 

Reklama

Oficjalna informacja była wówczas potwierdzeniem krążących od pewnego czasu plotek o błogosławionym stanie Joanny. 

Teraz gwiazda cieszy się już tylko rosnącym brzuszkiem i prawidłowo rozwijającą się ciążą. Są jednak rzeczy, które spędzają jej sen z powiek, bowiem okres ciąży to nie tylko radość, ale niekiedy i problemy. 

Okazało się, że Moro walczy z bólem pleców, który nieźle daje jej się we znaki. 

"Większość kobiet w ciąży odczuwa dolegliwości w odcinku lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa. To normalne - ja tez niestety z tym się zmagam. Ból wywołany jest zmianami biomechanicznymi organizmu. Podczas ciąży w miarę możliwości należy unikać zażywania przeciwbólowych środków farmakologicznych. Zatem by złagodzić takie objawy bólowe zalecany są ćwiczenia i masaż. Zabieg ten może przynieść wiele korzyści dla przyszłej mamy". 

Przypomnijmy, że tym razem Asia spodziewa się córeczki, na którą bardzo czeka wraz z synami i mężem. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Joanna Moro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje