Przejdź na stronę główną Interia.pl

Szczepkowska nie mogła dłużej milczeć! Chodzi o związek Wawrzeckiego i Kotulanki!

Joanna Szczepkowska (64 l.) zdradziła zaskakujące szczegóły związku Agnieszki Kotulanki (†61 l.) i Pawła Wawrzeckiego (68 l.)...

Po śmierci aktorki tabloidy zaczęły przypominać liczne historie z życia Kotulanki. Najwięcej emocji wzbudził bez wątpienia historia miłości aktorki i Pawła Wawrzeckiego. 

Media poniekąd obwiniły aktora, że to właśnie po rozstaniu z nim pani Agnieszka zaczęła zaglądać do kieliszka. 

Na pogrzebie gwiazdy "Klanu" miało zresztą dojść do nieprzyjemnego incydentu. Jego pojawienie się na pogrzebie nie przez wszystkich zostało mile odebrane. 

W jego kierunku miały paść gorzkie słowa. 

W obronie Wawrzeckiego stanęła Joanna Szczepkowska, która przyjaźni się z nim od lat i doskonale wie, jaka jest prawda. Na Facebooku ubolewała, że Paweł został niesprawiedliwie zaatakowany.

Reklama

Do aktorki zadzwonili dziennikarze "Super Expressu", którzy postanowili dopytać, co miała dokładnie na myśli. 

"Nie wdaję się w żadne tematy plotkarskie, ale mogę powiedzieć jedno, że Paweł poświęcił Agnieszce wielką część życia z pełnym oddaniem, a dostał bardzo niewiele" - oznajmiła Szczepkowska. 

Anonimowy informator tabloidu dopowiedział nieco więcej.  

"Agnieszka była dla niego okropna, wymagała, a nie dawała nic. Kiedy już Paweł zdecydował się wrócić do Basi, to wtedy Agnieszka zaprosiła go na wakacje. I na tych wakacjach się rozstali. On był Agnieszką udręczony. To jest straszna krzywda dla tego chłopaka, który strasznie dużo poświęcił tej kobiecie" - wyjawiło źródło tabloidu. 

***


Dowiedz się więcej na temat: Kotulanka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje