Reklama

Reklama

Reklama

Synowie miliardera Romana Abramowicza: Arkadiy, Ilja i Aaron. Oto jak wyglądają!

Roman Abramowicz (55 l.) ma siedmioro dzieci z dwójką swoich byłych żon. Jego trzej synowie są potencjalnymi spadkobiercami fortuny ojca. Oto synowie rosyjskiego oligarchy, który wkrótce może stracić cały majątek!

To decyzja, która zszokowała społeczność rosyjską i brytyjską: Roman Abramowicz został dotknięty masowymi sankcjami za rzekome powiązania z Władimirem Putinem. 55-latek ma zamrożone aktywa, co oznacza, że sprzedaż Chelsea Football Club nie może się rozpocząć, a drużyna nie będzie już mogła sprzedawać nowych biletów, towarów ani kupować nowych zawodników. Jak jego sytuacja wpłynie na jego dzieci?

Reklama

Roman Abramowicz

Roman Abramowicz, urodzony w Saratowie, jest jednym z wielu rosyjskich oligarchów na rządowej "liście sankcji", podczas gdy Putin wciąż kontynuuje wojnę z Ukrainą. Zgodnie z nowymi sankcjami, Abramowicz i inni rosyjscy oligarchowie mają zamrożone aktywa w Wielkiej Brytanii, zakaz podróżowania i żaden obywatel ani firma z Wielkiej Brytanii nie może z nimi robić interesów.  

Oznacza to, że Abramowicz nie będzie w stanie sprzedać Chelsea FC, swojego najcenniejszego aktywa o wartości szacowanej na 3 miliardy funtów, jak miał nadzieję. Sankcje będą miały konsekwencje dla jego 9,3 miliarda funtów (12,3 miliarda dolarów) fortuny i prawdopodobnie dotkną jego dzieci, które żyją w luksusie.

Arkadiy Abramowicz

Arkadiy był pierwszym mężczyzną urodzonym w rodzinie Abramowiczów i spadkobiercą 9 miliardów funtów fortuny swojego ojca.
Podobnie jak jego starsza siostra AnnaArkadiy jest synem Romana i pierwszą żoną Iriny Malandiny, która poprowadziła swoją udaną karierę z dala od bogatego byłego męża.

Arkadiy Abramowicz jest założycielem i właścicielem spółki ARA Capital, która zarządza dużymi udziałami w handlu elektronicznym i gazem, spółce naftowej Gazprom Neft.

Arkadiy jako stały bywalca Stamford Bridge, wcześniej chciał mieć klub piłkarski - podobno nie udało mu się zdobyć udziałów w CSKA Moskwa, a wcześniej był zainteresowany duńską drużyną FC Kopenhaga.

Arkadiy Abramowicz, kupił udziały w polu naftowym na Syberii za 46 milionów dolarów. Arkadiy, który obecnie pracuje jako stażysta w londyńskim biurze rosyjskiego banku inwestycyjnego, nabył złoże naftowe w złożonej transakcji za pośrednictwem firmy-przykrywki, której jest właścicielem 45%. To, że wie, czym jest firma-przykrywka, nie mówiąc już o jej kontrolowaniu, mówi coś o życiu dziecka miliardera.

Ilja Abramowicz

Ilja Abramowicz to drugi najstarszy chłopiec w dynastii Abramowiczów. Ilya był ostatnim dzieckiem urodzonym w związku Iriny i Romana przed zakończeniem ich małżeństwa. Jednak niewiele o nim wiadomo, możemy tylko obserwować jego Instagram.

Aaron Abramowicz

Aaron Alexander Abramowicz jest synem Romana z jego trzecią byłą żoną, Daszą Żukową. Urodził się w 2009 roku jako szóste dziecko Romana i trzeci syn. Przyrodnie rodzeństwo Aarona pochodzi od jej ojca i jego byłej żony Iriny Malandiny. Ma bardzo wzajemną więź ze wszystkim swoim rodzeństwem i często spędza z nimi czas.

Zobacz też:

Sergiej Ławrow i jego podwójne życie. W domu żona, w pracy kochanka

Julia Wieniawa oddaje swoje ubrania. Kto je dostanie?

Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe zdjęcis synka. "Wykapana mama"

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy