Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Syn uratował małżeństwo Diablo!

Po lipcowym załamaniu nerwowym i dramatycznej próbie samobójczej Krzysztof "Diablo" Włodarczyk stara się ułożyć sobie życie na nowo. Dobrze wie, że popełnił kilka błędów.

Niedawno bokser razem z żoną Małgorzatą Babilońską (29 l.) widziany był w restauracji i kinie. Żona postanowiła wybaczyć mu zdrady i dać jeszcze jedną szansę.

Reklama

Tym bardziej że jest ktoś, dla kogo oboje małżonkowie chcieliby być razem szczęśliwi. Tym kimś jest dziewięcioletni syn Czarek.

To zapewne z myślą o nim i jego spokojnym dzieciństwie Krzysztof i Małgorzata zdecydowali się ratować swoje małżeństwo. Zresztą jeszcze przed dramatycznymi wydarzeniami z lipca tego roku, żona boksera mówiła w jednym z wywiadów, że "Diablo" jest wspaniałym ojcem i po raz drugi chciałby zostać tatą.

Wtedy jednak ważniejsza była kariera i zapewnienie odpowiedniego bytu rodzinie na przyszłość. Dzisiaj widać, że to marzenie o ponownym ojcostwie może się spełnić.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk znowu jest czuły i opiekuńczy. Razem z żoną odprowadza swojego syna do szkoły. I wie, że warto zmienić swoje życie.

MJ

(nr 37/2011)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje