Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Syn nie chce znać Woody'ego Allena!

Woody Allen (77 l.) ma tylko jednego biologicznego syna, ale ten nie chce mieć z ojcem nic wspólnego.

"Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca albo jak mówią w mojej rodzinie 'Dnia Szwagra'" - napisał na jednym z portali społecznościowych Ronan Farrow (24 l.), syn Mii Farrow (67 l.) i Woody’ego Allena (77 l.). W ten sposób na nowo rozpętał burzę wokół związku reżysera, który rozpoczął się na początku lat 90.

Reklama

To wtedy Woody rozstał się z Mią dla wówczas 21-letniej Soon-Yi (41 l.). Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że była ona adoptowaną córką aktorki i jej poprzedniego męża, kompozytora Andre Previna. Allen nigdy jej nie przysposobił, ale wychowywał ją przez ponad dziesięć lat. Dla Ronana Soon-Yi była więc... starszą siostrą. Choć romans wyszedł na jaw, gdy chłopak miał zaledwie pięć lat, bardzo to przeżył.

Podjął wtedy decyzję, której wciąż się trzyma - nie rozmawia z ojcem. Ten pewnie tego żałuje, bo Ronan to młody geniusz! Miał jedenaście lat, gdy poszedł do szkoły wyższej. Piętnaście, gdy przyjęto go na Wydział Prawa Uniwersytetu Yale! Dziś jest jednym z zaledwie trzydziestu dwóch Amerykanów, którzy otrzymali najbardziej prestiżowe stypendium Rhodesa, rozpoczyna kolejne studia w Oxfordzie i pracuje dla sekretarz stanu USA Hillary Clinton jako doradca do spraw globalnych problemów młodzieży.

O Allenie pisze: "Poślubił moją siostrę. Jest więc moim ojcem i szwagrem. To narusza wszelkie moralne zasady. Nie mogę go widywać. Nie mogę utrzymywać z nim kontaktów. To niegodne z moim sumieniem. Mieszkałem z Soon-Yi, byliśmy rodziną. Gdybym powiedział, że nie jest moją siostrą, byłoby to obrazą dla wszystkich adoptowanych dzieci".

Mia Farrow udostępniła wpis syna na swoim profilu i dopisała pod nim słowo "bum". Bomba znów wybuchła... Czy Allen zareaguje?

LM

nr 26/2012

Dowiedz się więcej na temat: Woody Allen | mia farrow | skandal | związek | ojciec i syn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje