Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Syn Janowskiego rozwodzi się z Moniką Borzym!

Makary Janowski (25 l.) rozwodzi się z wokalistką jazzową i gwiazdą programu "SuperStarcie" Moniką Borzym (24 l.)!

Syn Roberta Janowskiego i Katarzyny Kalicińskiej miał zaledwie trzy lata, kiedy małżeństwo jego rodziców rozpadło się.

Reklama

Teraz, jak dowiedział się magazyn "Życie na Gorąco", sam znalazł się na życiowym zakręcie!

- To była typowa szczenięca miłość, szybki ślub zauroczonych sobą dzieci. Pewnie dlatego im nie wyszło - twierdzi informator tygodnika.

- Makary i Monika popełnili te same błędy, które popełniają osoby z branży artystycznej. Zapominają, że świat nie kręci się tylko wokół nich - dodaje.

Małżeństwo przetrwało cztery lata, dokładnie tyle samo, ile małżeństwo Janowskich.

Jesteśmy w siebie wpatrzeni

Zakochali się w sobie na początku 2010 roku. Ona, 20-letnia wówczas stypendystka University of Miami Frost School of Music, marzyła o międzynarodowej karierze wokalnej; on miał 21 lat i studiował reżyserię w Los Angeles.

- Nie szukałam męża, ale gdy poznałam Makarego, poczułam taki strzał Amora, że natychmiast go do siebie przeprowadziłam i po trzech dniach kupiłam mu szczoteczkę do zębów - wspominała Monika Borzym.

Zakochali się w sobie do szaleństwa i od razu zaczęli planować wspólną przyszłość! Na ślubnym kobiercu stanęli 20 maja 2010 roku, zaledwie trzy miesiące po swoim pierwszym spotkaniu.

 - Jesteśmy w siebie wpatrzeni i gruchamy ze sobą jak gołąbki przez cały czas - mówiła Monika w jednym z wywiadów. Po ślubie zamieszkali na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, a po ukończeniu studiów i wygaśnięciu wiz studenckich zdecydowali się wrócić do Polski.

Nie przestali jednak wierzyć, że los pozwoli im pracować także za oceanem.

Kolejny rozwód w rodzinie Janowskich

Kariera Moniki Borzym nabrała ogromnego tempa, jej płyty (wydała już dwa albumy) sprzedały się w wielotysięcznych nakładach, a zaproszenia na koncerty zaczęły napływać z całego świata. W dodatku została jedną z gwiazd nowego show TVP2 "SuperSTARcie", dzięki czemu poznali ją nie tylko miłośnicy jazzu.

Makary Janowski z kolei, choć znalazł pracę jako drugi reżyser na planie produkowanej przez jego mamę telewizyjnej mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", wciąż nie może przebić się w filmowym świecie. Znajomi pary nie mają wątpliwości:

- Sukcesy Moniki nie wpływały najlepiej na Makarego - mówią zgodnie i dodają, że między małżonkami ostatnio coraz częściej dochodziło do spięć oraz kłótni.

W końcu podjęli decyzję o definitywnym rozstaniu. Ich rozwód orzeczony zostanie najprawdopodobniej już na początku przyszłego roku.


Dowiedz się więcej na temat: Monika Borzym | Makary Janowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje