Reklama

Reklama

Reklama

Syn Jacksona pokazał prywatne zdjęcia z ojcem. Wzruszające

Pomimo tego, że Michael Jackson odszedł w 2009 roku, pamięć o nim nigdy nie umrze. Wokalista został niedawno wspomniany w mediach społecznościowych przez swojego syna Michaela Josepha Juniora. Chłopak opublikował na swoim instagramowym koncie kilka zdjęć ze swoim ukochanym ojcem.

Michael Jackson jest jednym z najbardziej znanych wokalistów na świecie. Pomimo tego, że od jego odejścia minęło już kilkanaście lat, to zostawił po sobie ogromny dorobek artystyczny. Fani Michaela cały czas go wspominają w social mediach. Do tej grupy dołączył również syn nieżyjącego wokalisty.

Syn Michaela Jacksona publikuje urocze fotografie z ojcem

Syn Michaela Jacksona jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na samym instagramowym koncie zgromadził ponad 800 tysięcy obserwatorów. To właśnie tam publikuje zdjęcia i nagrania z zagranicznych podróży czy tego, jak spędza wolny czas. Niedawno postanowił pochwalić się prywatnymi fotografiami, na których można zobaczyć jego oraz Michaela Jacksona.

Reklama

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów syna muzyka. Większość była zachwycona archiwalnymi fotografiami.

"Królu kochamy cię"

"Cudowni"

"Wspaniale wyglądacie" - pisali wierni fani.

Michael Jackson - życie prywatne i kariera

Michael Jackson urodził się 29 sierpnia 1958 roku w Gary. Karierę muzyczną rozpoczął w wieku sześciu lat, będąc wokalistą rodzinnego zespołu "The Jackson 5". Pierwszy solowy album "Got to Be There" wydał w 1971 roku, będąc jeszcze członkiem grupy, z którą ostatecznie się rozstał w roku 1984 roku.

Karierę solową rozpoczął w 1979 roku, zaś jej szczyt przypadł na przełom lat 80. i 90. XX wieku. Był pierwszym czarnoskórym artystą, który uzyskał silne poparcie w telewizji, w szczególności MTV, która z korzyścią dla obu stron promowała jego pionierskie wideoklipy do piosenek "Thriller" czy "Billie Jean". Spopularyzował też skomplikowane ruchy taneczne, takie jak moonwalk i robot dance.

Od 1988 do 2005 roku mieszkał w posiadłości w Kalifornii, zwanej jako Neverland Ranch, gdzie zbudował wesołe miasteczko, prywatne zoo, salę kinowo-teatralno-taneczną, salę gier komputerowych, wioskę indiańską, XIX-wieczny Dziki Zachód, słynny zegar kwiatowy, stację kolejkową, często odwiedzane przez dzieci. W 1993 roku został oskarżony o molestowanie seksualne nieletnich, w 2005 roku został uniewinniony ze wszystkich zarzutów.

Miał troje dzieci: Michaela Josepha Juniora, Paris Michael Katherine oraz Prince’a Michaela. Zmarł 25 czerwca 2009, w wieku 50 lat, wskutek "nagłego zatrzymania akcji serca".

Zobacz też:

Dawno niewidziane dzieci Michaela Jacksona na ściance. Tak dziś wyglądają!

Michael Jackson kochał Polskę? Oto, co o niej mówił!

Michael Jackson wciąż jest w pamięci swoich dzieci. "Nasz tata zmienił muzykę popularną na zawsze"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michael Jackson | Michaela Josepha Juniora

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy