Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Syn aktorki wrócił z Afganistanu

Ostatnie miesiące dla Małgorzaty Zajączkowskiej (54 l.) były pełne strachu i niepewności. Każdego dnia bała się o życie jedynego syna, 23-letniego Marcela, który na ochotnika wyjechał na misję do Afganistanu.

Salwy rakiet wystrzelonych w jej kierunku, wybuch pod wozem pancernym, pożar podczas patrolowania ulic Kabulu - takie nocne koszmary miesiącami prześladowały aktorkę znaną z serialu "Złotopolscy".

Reklama

Ale trudno o spokojny sen, gdy jej jedyny syn znajduje się w tak niebezpiecznym rejonie. Niewiele pomagała świadomość, że Marcel spełnia w ten sposób swoje marzenia.

Po pół roku nauki chłopak zrezygnował z college'u i poszedł do wojska. Na misję do Afganistanu trafił jako specjalista od nawigacji komputerowej w poważanej amerykańskiej formacji - marines - czytamy w magazynie "Świat&Ludzie". Bo Marcel, który urodził się w USA, ma prawo służyć w tamtejszych jednostkach.

Pani Małgorzata co wieczór włączała komputer i próbowała się łączyć z synem za pomocą Skype'a. Gdy jego numer nie odpowiadał, drżała o niego. Dopiero niedawno mogła odetchnąć z ulgą. Chłopak zakończył służbę i wrócił do domu, cały i zdrowy, wktórce odwiedzając mamę w Polsce. Aktorka nie potrafiła opisać swego szczęścia.

IW

(nr 39)

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Zajączkowska | dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje