Reklama
Reklama

Sylwia Przybysz odpowiada hejterom

22-letnia Sylwia Przybysz padła ofiarą hejterskich ataków, które stawały się coraz bardziej agresywne. Postanowiła odpowiedzieć na krytykę.

Od momentu, w którym youtuberka została mamą, chętnie dzieli się ze światem swoimi doświadczeniami związanymi z macierzyństwem. Często podkreśla także, że najważniejsza jest dla niej rodzina. Hejterzy nie omieszkali wytknąć jej tego faktu. Pojawiały się także komentarze podkreślające, że piosenkarka... przytyła w czasie ciąży. A to tylko wierzchołek hejterskiej góry lodowej. 

Sylwii Przybysz w końcu puściły nerwy. Zdecydowała się stanowczo odpowiedzieć na ten niewybredny komentarz.

Widać, że uwaga na temat macierzyństwa musiała ją zaboleć, bo skomentowała sprawę ponownie. 

Kim jest Sylwia Przybysz?

Reklama

Sylwia Przybysz jest polską gwiazdą młodego pokolenia. Piosenkarka i youtuberka była laureatką konkursu Youtube Young Stars 2015. 22-letnia wokalistka ma już na swoim koncie kilka hitów, wydała także debiutancki album "Plan". Na początku 2019 roku podpisała kontrakt z nową wytwórnią, która wydała singiel "Nova". 

Gwiazda jest w związku ze znanym youtuberem, Janem Dąbrowskim. Na początku 2020 roku urodziła się im córeczka, Pola, a niedawno powitali na świecie kolejne dziecko. Młody tata napisał wtedy na Instagramie "Mamy to!", publikując zdjęcie... z porodówki. 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy