Reklama
Reklama

Stuhr wyśmiewany w internecie: "bojkotuje Wiktory, choć nikt go tam nie zaprosił"

Maciej Stuhr (46 l.) w czwartek twierdził, że bojkotuje galę Wiktorów, choć tak naprawdę nie dostał nawet zaproszenia od TVP! Teraz aktor jest obiektem kpin w internecie, a zwłaszcza na Twitterze.

Maciej Stuhr postanowił, że nie weźmie udziału w gali Wiktorów, pomimo tego, że był nominowany w kategorii "aktor roku". Dlaczego? Ponieważ gala ma być transmitowana przez TVP, a jak wiadomo, telewizja ta nie współgra światopoglądowo z wartościami młodego Stuhra. O tym, że

Maciej Stuhr nie został zaproszony na galę Wiktorów

Maciej Stuhr został nominowany w kategorii "aktor roku" na gali Wiktorów organizowanej przez TVP. Jak twierdzi sam zainteresowany, on nic nie wiedział o nominacji, podobnie jak Robert Makłowicz (były pracownik TVP). Choć nagrody Wiktorów rozdawane są od 1985 roku, to ostatni raz gala odbyła się w 2015 roku. Odkąd wiadomo, że przebieg reaktywowanej ceremonii ma transmitować Telewizja Polska, sytuacja budzi wiele emocji. Wszystko przez "dobrą zmianę" w TVP.

Reklama

Oczywiście Maciej Stuhr nie zapomniał wytknąć telewizji manipulacje, cenzurę, kłamstwa i sianie nienawiści.

Internauci kpią ze Stuhra

Cała sytuacja bojkotowania przybycia Stuhra na galę Wiktorów, na którą nie został zaproszony szybko obróciła się przeciwko niemu. Twitter płonie od szyderczych komentarzy.

Maciej Stuhr ubolewa nad koncertem Stinga

Wygląda na to, że najbardziej aktora zasmucił fakt, że nie spotka swojego idola - Stinga. Czy gdyby miał zaproszenie, to przyszedłby na galę Wiktorów? Jak napisał w swoim oświadczeniu Maciej Stuhr, nawet Sting śpiewający mu do ucha nie skłoniłby go do przybycia na wydarzenie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Stuhr
Reklama
Reklama
Reklama