Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Straciła pracę przez rozwód?

Piękna posłanka Joanna Mucha nie prowadzi już zajęć ze studentami na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Czy jej życie prywatne mogło mieć z tym coś wspólnego?

35-letnia Mucha była pracowniczką Katedry Polityki Gospodarczej i Ekonomii Społecznej. Jak udało się jednak ustalić "Super Expressowi", od końca ubiegłego roku na uczelni już nie wykłada. W rozmowie z tabloidem rzecznik KUL, Radosław Hałas, potwierdził tę informację.

Reklama

"Zrezygnowałam z pracy pod koniec ubiegłego roku. Ze względu na nadmiar obowiązków poselskich" - tak tę sytuację tłumaczy podobno sama zainteresowana.

"Super Express" twierdzi, że duży wpływ na odejście Muchy z pracy mógł mieć jej rzekomy romans z ekonomistą Januszem Jankowiakiem, który nawiązała, zanim jeszcze sfinalizowany został jej rozwód z mężem. Nie wiadomo jednak, na ile wiarygodne są to przypuszczenia.

"Choć to prywatna sprawa posłanki, to na katolickiej uczelni trudno byłoby jej nadal nauczać według zasad przyjętych na KUL" - miał powiedzieć tabloidowi informator, związany z uczelnią. Sama Mucha odmawia na ten temat komentarza.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Mucha | polityk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje