Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Stanie się blondynką dla... syna?

Syn Elizabeth Hurley chciałby aby jego mama zamiast brunetką, została blondynką. Aktorka zastanawia się nad przefarbowaniem włosów...

8-letni synek Hurley wypytuje mamę czemu jej włosy nie są "żółte", co zaczęło budzić w aktorce wątpliwości, czy nie powinna zmienić odcienia włosów.

Reklama

"Damian właśnie mnie spytał, czemu Bóg nie dał mi żółtych włosów. Może powinnam pobiec do fryzjera póki synek będzie w szkole a jak wróci powiem mu, że Bóg dokonał cudu" - zastanawiała na twitterze aktorka.

Poza rozważaniami nad zmianą wyglądu, Elizabeth spędza ostatnio czas relaksując się na farmie w Gloucestershire, południowo-wschodniej Anglii.

"Oglądam wschód słońca. To moment pokory i przemyśleń" - poinformowała na twitterze Hurley.

45-letnia aktorka wyznała wcześniej, że Damian, syn ze związku ze Stevem Bingiem, nalega, by mama wznowiła swoją karierę filmową.

"Damian uwielbia być fotografowany, w zasadzie lubi wszystko, co jest związane z show biznesem" - zdradziła Hurley i dodała, że syn napisał już własny scenariusz do filmu, który zatytułował "Ucieczka" oraz kilka piosenek, które lubi wykonywać w jadalni śpiewając do lakieru do włosów.

"Godzinami próbuje namówić mnie na wznowienie kariery. Wymyślił, że będę zabierała go na plan a on będzie miał prywatne lekcje w mojej przyczepie. Nie muszę chyba mówić, że tak się nie stanie" - podsumowała aktorka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje