Reklama
Reklama

Stan Borys przeszedł udar! Czy wróci jeszcze do Polski?

Stan Borys (80 l.) przeszedł udar w 2019 roku. Od tego czasu artysta przechodził rehabilitację pod okiem wykwalifikowanych lekarzy w Stanach Zjednoczonych. Ukochana wokalisty zdradza, czy powrót Borysa do kraju jest możliwy!

Stan Borys w lutym 2019 roku przeszedł udar. Po poważnym zdarzeniu leczył się u najlepszych specjalistów za oceanem. Od tego zdarzenia nie było go w Polsce, a teraz jego partnerka zdradziła, czy jest nadzieja na powrót muzyka (sprawdź!) w rodzinne strony!

Stan Borys przeszedł udar i leczy się za granicą

Pomimo długiego leczenia Stan Borys miał problemy z nadciśnieniem tętniczym i sercem. Okazało się, że stan zdrowia nie stoi na przeszkodzie i para już niedługo przyleci do kraju!

Reklama

Z okazji urodzin muzyka, jego rodzinne miasto - Rzeszów - zorganizuje mu benefis. Goście usłyszą jego recytację wierszy Norwida i piosenki Borysa wykonywane przez lokalną młodzież oraz zobaczą film o artyście "Wolność jak ogień". To będzie duże wydarzenie, a bilety na imprezę rozeszły się w szybkim tempie!

W planach Stan Borys ma również przyjazd do Opola. To właśnie tam odsłoni swoją gwiazdę w Alei Gwiazd! Następnie spotka się z fanami w jednej z kawiarenek. 

Muzyk nie może narzekać na nudę, gdyż jego kalendarz jest zapełniony. W połowie września spotka się z fanami we Włodawie i Warszawie. W stolicy będzie gościem w Teatrze Wielkim Opery Narodowej na wydarzeniu "Norwidowskie Theatrum Mundi". 

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Stan Borys
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy