Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sofia Vergara: Lekarze zamrażają moje jajeczka!

Piękna modelka i aktorka zdaje sobie sprawę z upływającego czasu. Mimo, że skończyła 40 lat, w przyszłości nie wyklucza urodzenia kolejnego dziecka...

Gwiazda serialu "Współczesna rodzina" planuje niebawem wziąć ślub ze swoim obecnym partnerem Nickiem Loebem (38 l.). Kolumbijka chciałaby obdarować ukochanego potomkiem, bo mężczyzna od dawna o tym marzy. Sama Sofia wychowuje już 20-letniego syna Manolo ze swojego pierwszego małżeństwa.

Reklama

Zapobiegliwa kobieta postanowiła skorzystać z najnowszych odkryć medycyny, aby mieć pewność, że w przyszłości jej ciąża będzie jeszcze możliwa.

"Muszę uważać na to, co jem, ponieważ lekarze właśnie zamrażają moje jajeczka" - wyznaje w wywiadzie dla najnowszego "Vogue'a".

Modelka nosiła się z tym zamiarem od dłuższego czasu. Myśl o kolejnym dziecku ciągle się u niej pojawia, ale na razie nie jest jeszcze gotowa na kolejną ciążę.

"Chcę wyprodukować tak dużo jajeczek, jak tylko będzie to możliwe, ponieważ nie wszystkie z nich są dobre, a ja chcę, żeby były doskonałe. Najlepsze z najlepszych" - zdradza.

Dr Pomponik oczywiście nic nie ma przeciwko prokreacji, ale modelka mogła oszczędzić światu informacji o tym, co i w jakich ilościach sobie zamraża.

Dowiedz się więcej na temat: Sofia Vergara | ciąża | poród

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje