Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Smutne wieści o księżnej Camilli! Królowa była w szoku!

Różne plotki krążą w mediach o brytyjskiej rodzinie królewskiej, jednak te ostatnie doniesienia na temat księżnej Camilli (71 l.) są wstrząsające. Ponoć żona księcia Karola (70 l.) miała zachowywać się agresywnie po spożyciu alkoholu...

Ostatnie miesiące nie są łatwe dla rodziny królewskiej, która musi mierzyć się z niezbyt przychylnymi plotkami na ich temat. Od lat to, co dzieje się za murami pałacu Buckingham budzi kontrowersje, a niedawno znów zawrzało w mediach.

Reklama

Ponad rok temu głośno mówiło się o kryzysie małżeńskim księżnej Kate (36 l.) i księcia Williama (36 l.), potem na horyzoncie pojawiła się ukochana księcia Harry'ego (34 l.) - Meghan Markle (37 l.), która nie schodzi z ust Brytyjczyków.

Jej konflikt z Kate i Williamem, udawanie ciąży i wieczne łamanie protokołu są szeroko komentowane na całym świecie. Konflikty Harry'ego i Williama oraz ich żon nieco przysłoniły inne problemy, chociażby ten dotyczący księżnej Camilli i księcia Karola.

Niegdyś sensację budziły wiadomości, że druga żona księcia Karola ma poważny problem z chorobą alkoholową, z którą ponoć walczy od lat. O ocieplenie wizerunku Camilli pałac walczył przez długi czas, gdyż nie było łatwo im przekonać poddanych do księżnej, która rozbiła poprzednie małżeństwa Karola z księżną Dianą (†36 l.).

Nic dziwnego, że specjaliści zatrudniani przez monarchię walczą o to, by zatuszować niektóre nieprzyjmne sprawy, by nie zniszczyć idealnego wizerunku rodziny królewskiej.

Tak właśnie jest w przypadku problemu z alkoholem, czy wzajemnej niechęci między Camillą i Królową Elżbietą II. (92 l.). Pałac także nie chce komentować ostatnich doniesień na temat rozwodu księcia Karola z Camillą.

Choć rzecznicy rodziny królewskiej nie wdają się w dyskusję na ten temat z mediami, to nie udaje im się wszystkiego zatuszować. Ostatnie doniesienia na temat tego, co zdarzyło się podczas rodzinnego lunchu w Pałacu Buckingham, zmroziło poddanych.

Jak informuje "Globe", księżna miała wówczas przesadzić z alkoholem i rzucić się na królową. Ich kontakty nigdy nie były zbyt dobre, ale najwidoczniej teraz Camilla miała już dość teściowej i gdy, jak tłumaczy gazeta, połączyła leki na wątrobę z alkoholem, doszło do rękoczynów.

"Rzuciła w nią kieliszkiem czerwonego wina i zerwała królowej z szyi cenny naszyjnik z pereł. Ten incydent nią wstrząsnął, nigdy nie była fizycznie atakowana. Ten atak był dla niej niewybaczalny" - relacjonuje dziennik.

Ponoć królowa natychmiast kazała wyprowadzić synową z pomieszczenia i musiała się uspokoić. Ten skandaliczny incydent jest dla Elżbiety II. niewybaczalny i nie wiadomo jak dalej potoczą się losy Camilli na królewskim dworze. 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Księżna Camilla | Królowa Elżbieta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje