Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Słyszał ostatnią rozmowę księżnej Diany z matką. Padły wstrząsające słowa!

Księżna Diana (†36 l.) nie miała lekko. Trudno jej było znaleźć wsparcie nawet u najbliższych osób. Zawiodła ją matka, która w niewybrednych słowach podsumowała relacje córki z mężczyznami. To, co usłyszała od niej Diana, jest szokujące i musiało być ogromnym ciosem.

Księżna Diana nie miała łatwego życia. I nie chodzi tylko o nieudane małżeństwo. Nie mogła liczyć nie tylko na męża i nową rodzinę, ale również na... własną matkę. 

Reklama

Relacja Diany i jej mamy była skomplikowana. Stosunki między obiema paniami jeszcze bardziej ochłodziły się, gdy księżna została rozwódką. Matce najwyraźniej nie podobało się to, że córka rozstała się z księciem Karolem. Nie w smak były jej również plotki na temat życia uczuciowego córki. 

A ta wcale nie miała zamiaru zostać sama. Wdała się w romans z Jamesem Hewittem, a także Jamesem Gilbeyem. A to nie koniec! Wiązano ją również z innymi mężczyznami. Ostatnimi jej adoratorami byli muzułmanie:  kardiochirurg Hasnat Khan oraz producent filmowy Dodi Al-Fayed. 

To właśnie drugi z nich towarzyszył jej podczas tragicznego wypadku samochodowego, w którym poniosła śmierć. Dodi Al-Fayed wówczas również zginął, podobnie jak kierowca księżnej. Przy życiu został jedynie ochroniarz Dodiego. 

Fakt, że Diana spotyka się z muzułmaninem, podobno bardzo nie podobał się jej matce. W niewybrednych słowach miała dać wyraz temu w rozmowie telefonicznej z córką. Jej treść ujawnił kamerdyner księżnej, Paul Burrell. 

W "The Mirror" relacjonuje, że kiedy telefon zadzwonił, Diana zawołała go, by wraz z nią usłyszał, co ma do powiedzenia matka. "To był niespodziewany głos pani Frances Shand Kydd. To, co usłyszałem, było potokiem znęcania się, przeklinania i irytujących insynuacji w stronę księżnej i w stronę męskiego towarzystwa, w którym się obracała. To był pełen nienawiści atak na ludzi i ich przekonania religijne" - wspomina.

Co więcej, przytacza również - jak się okazuje ostatnie - słowa matki do Diany. Miała ona powiedzieć do córki: "Jesteś tylko prostytutką i d****ą". Po skończonej rozmowie Diana podsumowała: "Tak długo jak żyję, nie będę z nią [matką - [przyp. red.] rozmawiać".

Diana zginęła 31 sierpnia 1997 roku. Jej matka zmarła niecałe siedem lat później.

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: księżna Diana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje