Reklama
Reklama

Słynny muzyk porzucił narzeczoną na kilka dni przed ślubem. Wszystko z jednego powodu

Tomasz Szczepanik jest dziś szczęśliwym ojcem i mężem. Jak się jednak okazuje, jego związek z obecną małżonką rozpoczął się od głośnego skandalu. Wszystko dlatego, że wokalista zespołu Pectus postanowił zostawić dla nowej wybranki swoją narzeczoną.

Tomasz Szczepanik zostawił narzeczoną dla swojej agentki

Tomasz Szczepanik  to słynny muzyk i juror w programie "The Voice Senior", który sukces zawdzięcza występom w grupie Pectus. Zespół tworzy wraz ze swoimi braćmi. Od lat ich agentką jest małżonka artysty. Okazuje się jednak, że niewiele brakowało, a 42-latek stanąłby na ślubnym kobiercu z zupełnie inną kobietą. 

Początkom związku wokalisty z obecną żoną towarzyszyła głośna afera, która zszokowała najbliższych przyjaciół i członków jego rodziny.

Reklama

Wszystko dlatego, że muzyk zostawił dla aktualnej wybranki swoją narzeczoną. Sprawę skomplikował fakt, że zrobił to zaledwie... dziewięć dni przed ślubem. W dodatku wszystkie szczegóły uroczystości były już zaplanowane.

 "Ślub był zaplanowany (...) wesele opłacone, a biała sukienka wisiała w szafie. Data została już wyznaczona. To była trudna decyzja. Żal mi było siedmiu lat spędzonych z narzeczoną, wszystkich lepszych i gorszych chwil" - wyznał w TVP Kobieta.

Tomasz Szczepanik podjął trudną decyzje

Jakby tego było mało, w tamtym czasie Monika Paprocka - obecna małżonka Tomasza Szczepanika - miała już dwójkę dzieci i męża. Uczucie do piosenkarza okazało się jednak silniejsze.

Nie oznacza to jednak, że na tym problemy pary się zakończyły. Ich droga do szczęścia była długa i kręta.

"Trudna jest, wyboista, szorstka, szczególnie na początku. Żyjemy w rodzinie patchworkowej" - wyjaśnił.

Odważna decyzja artysty sprawiła, że odwrócili się od niego członkowie rodziny, których cała sytuacja zaskoczyła i zbulwersowała.

Muzyk zespołu Pectus jest w związku ze swoją menadżerką

"Połowa mojej rodziny chciała mnie deportować, a połowa powiedziała, że to jest jednak twoja decyzja, bardzo trudna, ale jednak ją podjąłeś" - zdradził.

Zakochani przezwyciężyli jednak wszelkie trudności i dziś tworzą zgraną parę. Małżeństwo doczekało się syna Stanisława. Teraz oboje starają się, by wspólna praca nie zakłóciła ich domowego spokoju.

"Mamy w domu taki prywatny, wewnętrzny kodeks. Rozgraniczamy, kiedy jesteśmy normalnym małżeństwem, a kiedy kolegami z pracy" - tłumaczył Tomasz Szczepanik w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".

Zobacz też:

Nowe informacje o konflikcie Edyty Górniak i Tomasza Szczepanika. Górniak w końcu odpowiedziała 

"Rytmy Dwójki": Żona Tomasza Szczepanika zabiera głos w sprawie konfliktu z jej mężem

Tomasz Szczepanik z Pectus i żona przekazali pilne wieści. To koniec

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Pectus | Tomasz Szczepanik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy