Reklama
Reklama

Słynny aktor rozwiódł się po 20 latach ze starszą żoną. Oto powód

Na początku roku było już wiadomo, że Jason Momoa i Lisa Bonet podjęli decyzję o rozwodzie, a teraz oficjalnie są singlami. Choć para była ze sobą blisko 20 lat, to rozstali się bez wywlekania brudów w tabloidach jak na Hollywood przystało. To dobra wiadomość dla fanek aktora - znowu jego serce jest wolne!

A jednak rozwód. Słynny aktor z "Diuny" i "Gry o Tron" znowu singlem

44-letni Jason Momoa oficjalnie rozwiódł się z 56-letnią Lisą Bonet. Choć uchodzili za szczęśliwe i zgodne małżeństwo, to aktorka niespodziewanie złożyła pozew o rozwód. We wtorek, 9 lipca sędzia hrabstwa Los Angeles rozwiązał małżeństwo aktorów, którzy w separacji przebywali od 2022 roku. I tak oto znowu są singlami, choć mają ze sobą dwójkę dzieci.

Reklama

Jason Momoa i Lisa Bonet są już po rozwodzie. Rozstali się w zgodzie

Jak informował "People" rozwód został przyznany bez orzekania o winie którejkolwiek ze stron. Oboje też zrzekli się alimentów, ponieważ ustalili wcześniej podział majątku - zdecydowali, że wspólnie będą dzielić się kosztami utrzymania swoich dzieci.

W aktach można było wyczytać, że podzieliły ich "różnice nie do pogodzenia". Ich uczucie wygasło w 2022 roku, choć wielu fanów pary liczyło jeszcze na to, że do siebie wrócą.

"Dzielimy się naszą rodzinną wiadomością o tym, że rozstajemy się jako małżeństwo (...). Miłość między nami trwa, ewoluuje w sposób, w jaki pragnie być poznana i przeżywana. Uwalniamy siebie nawzajem, abyśmy mogli być tym, kim uczymy się być" - przekazali we wspólnym oświadczeniu.

Jason Momoa rozwiódł się z Lisą Bonet. Aktor został singlem po blisko 20 latach

Jason Momoa, znany z ról w takich produkcjach jak "Aquaman", "Gra o tron" oraz Lisa Bonet, którą można było zobaczyć w "The Cosby Show" oraz filmu "Droga do Palomy", byli szczęśliwym małżeństwem niemal przez dwie dekady. Przed ślubem w 2017 r. spotykali się przez 12 lat (od 2005).

W 2007 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córkę o imieniu Lola, a pod koniec 2008 roku urodził się ich syn Nakoa-Wolfa.

Dla Lisy Bonet to było drugie małżeństwo w życiu. Wcześniej była żoną słynnego rockmana, Lenny'ego Kravitza, z którym ma córkę, Zoë Kravitz.

Zobacz też:

Gwiazdor "Diuny" i "Gry o tron" przyjechał do Polski. Powód zaskoczy największych fanów

Słynny aktor i milioner został bezdomnym. Wszystko przez rozwód z żoną

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jason Momoa | Lisa Bonet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama