Reklama

Reklama

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia i Tomasz nareszcie dostali rozwód

Julia i Tomasz ze "Ślubu..." są już po rozwodzie. Para musiała czekać kilka miesięcy, by rozwiązać swoje małżeństwo.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia i Tomasz rozwiedli się

Julia Gołębiowska wzięła udział w szóstej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Piękną blondynkę z Ostrołęki eksperci połączyli z Tomaszem Jochymskim. Ich losy na ekranie śledziło tysiące widzów. Niewielu dawało szanse ich związkowi. Czarę goryczy przelał komentarz Tomasza dotyczący wyglądu jego żony. 

W jednej z rozmów Tomasz przyznał, że lubi "chude dziewczyny, które nie mają nadwagi".  Przyznał też, że Julia prezentowała się znacznie lepiej na zdjęciach sprzed lat. Żona poczuła się dotknięta jego słowami. Wprost zapytała, czy ich relacje ulegną poprawie, jeśli schudnie. Tomasz odpowiedział twierdząco. Julia, która przebywała wówczas w domu Tomasza, spakowała się i natychmiast opuściła męża. Spotkała się z nim jeszcze zaledwie kilka razy, między innymi podczas finału programu, kiedy oświadczyła, że nie decyduje się na pozostanie w związku z mężem.

Reklama

Para wreszcie, po kilku miesiącach od zakończenia programu, otrzymała rozwód. Jak donosi serwis Co za tydzień, we wtorek 15 marca Julia i Tomasz spotkali się na wirtualnej rozprawie rozwodowej, podczas której ich małżeństwo udało się zakończyć. Julia potwierdziła w rozmowie z serwisem, że nie jest już żoną Tomasza.

Julia z pewnością jest zadowolona, że formalności związane z rozwodem dobiegły końca. Od pewnego czasu kobieta jest już w nowym związku. Jak przyznała, swojego nowego ukochanego poznała w sieci.

Zobacz też:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia wyjawia, co działo się poza kamerami

Otrucia, morderstwa, kolonie karne. Tak kończą przeciwnicy Putina

Joanna Opozda zajmuje się synem, a Królikowski "poradami na zdrady"

Wojna w Ukrainie. Premier Izraela Naftali Bennett rozmawiał z Władimirem Putinem

***

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy