Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5": Laura i Karol są parą! Do sieci trafiło ich wspólne zdjęcie

Ale sensacja o uczestnikach piątej edycji programu TVN, "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Okazuje się, że Laura i Karol co prawda nie są w związkach z partnerami dobranymi ich przez telewizyjnych ekspertów, ale za to... spotykają się ze sobą! Jedna z internautek spotkała tych dwoje w galerii handlowej.

Laura zgłosiła się do "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z nadzieją, że telewizyjni eksperci znajdą mężczyznę, z którym będzie miała dużą szansę stworzyć szczęśliwe, trwałe małżeństwo. Dobrano jej Macieja i z początku wydawało się, że był to wybór idealny. 

Podczas wesela Laura i Maciek zdawali się świetnie ze sobą dogadywać. Natomiast problemy zaczęły się w podróży poślubnej, gdy świeżo upieczona żona dowiedziała się, że jej "telewizyjny" mąż jest głęboko wierzący, w zupełnym przeciwieństwie do niej. 

Później było już tylko gorzej. Kobieta wynajdywała coraz to nowe cechy i zachowania Maćka, które jej bardzo przeszkadzały. Ostatecznie mimo prób para rozstała się. 

Reklama

Podobnie potoczyły się losy innego uczestnika matrymonialnego show TVN-u. Karol też nie dogadał się z małżonką wybraną mu przez ekspertów. Co więcej, ich małżeństwo było naprawdę burzliwe, co mężczyzna przypłacił zdrowiem. Poprosił telewizyjnego psychologa o spotkanie i pomoc...

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą

Wygląda jednak na to, że mimo wszystko Laura i Karol znaleźli szczęście w miłości, i to niejako dzięki udziałowi w programie. Już od jakiegoś czasu pojawiały się głosy, jakoby tych dwoje nawiązało ze sobą głębszą relację, ale dopiero teraz pojawiały się dowody. 

Na jednej z grup na Facebooku internautka opublikowała zdjęcie Laury i Karola zrobione w galerii handlowej. Na fotce uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" trzymają się za ręce!

Już wcześniej inni widzowie pisali w sieci, że spotkali tych dwoje na spacerze. Czujni obserwatorzy zauważyli też, że Laura i Karol śledzą nawzajem swoje poczynania na Instagramie i chętnie je sobie "lajkują". A to, jak wiadomo, w tych czasach jest bardzo znaczące...

Zaraz startuje Polsat SuperHit Festiwal! Zagłosuj na swojego ulubionego artystę

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje