Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Śleszyńska ratuje związek

Nie cichną plotki na temat rozstania Hanny Śleszyńskiej i biznesmena Jacka Brzosko. Jak obecnie wygląda ich relacja? Aktorka postanowiła zabrać głos...

Przypomnijmy: jeden z tygodników podał, że para po trzech latach wspólnego życia rozstała się. Powodem miała być inna kobieta. Informacja była o tyle niepokojąca, że "zakochani" zaręczyli się i planowali ślub. Magazyn "Twoje Imperium" postanowił zapytać samą zainteresowaną, czy doniesienia kolorowej prasy mają jakikolwiek związek z rzeczywistością?

Reklama

- Nie chcę wdawać się w szczegóły, bo to dla mnie trudny temat - powiedziała Śleszyńska w rozmowie z pismem. - Nie chcę robić sensacji z mojego życia prywatnego.

Aktorka zdradziła jednak, że jej związek jest w poważnych tarapatach. - Powiem tak, był taki moment, że myślałam, że to już koniec, że nas nie ma. Ale wciąż się z Jackiem spotykam i próbujemy zawalczyć o siebie. Naprawdę nie wiem, czy uda nam się przezwyciężyć ten kryzys. Bo jest poważny.

Pani Hanna w zaistniałej sytuacji postanowiła zweryfikować plany ślubne i odłożyć je na później.

- Nie wiem, co przyniesie kolejny dzień. Jedno jest pewne: w takiej sytuacji nasze małżeństwo nie wchodzi w grę. Przynajmniej w najbliższym czasie. Ale wierzę, że wszystko się jeszcze ułoży.

Zobacz również: Kolejne rozstanie w show-biznesie

Dowiedz się więcej na temat: związek | Hanna Śleszyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje