Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sławomir dorabia na weselach! Cena za występ zwala z nóg!

Sławomir (35 l.) odkąd pojawił się w show-biznesie cieszy się niesłabnąca popularnością. Teraz okazuje się, że znalazł jeszcze dodatkowe źródło dochodów i to niemałych!

Na jego koncerty w dalszym ciągu przychodzą tłumy. Odkąd w 2015 roku na jego kanale na YouTube pojawiła się debiutancka piosenka "Megiera", ludzie go pokochali.

Reklama

Zdobył sympatię słuchaczy zwłaszcza za sceniczną kreację i poczucie humoru. Żartobliwe podejście artysty do branży muzycznej, bawi jego odbiorców, których wciąż przybywa.

To jednak przestało widocznie wystarczać gwiazdorowi, bo postanowił występować także przed mniejszą publicznością - na weselach.

"Jeszcze się nie zdarzyło, żebyśmy wystąpili na weselu, ale my gramy przede wszystkim dla ludzi, więc nie wykluczam, że jeśli ktoś zechce, by moja muzyka towarzyszyła mu w tak pięknym dniu, to nie odmówię. W grę wchodzi koncert zagrany na weselu, tak jak robi to mnóstwo innych zespołów" - zdradza celebryta w rozmowie z tabloidem "Super Express".

Wokalista ze swoim zespołem za zagranie koncertu bierze około 35 tysięcy złotych. Cena za występ na weselu może być jeszcze wyższa. Nie da się ukryć, że takie pieniądze mogą kusić!

Nie byłby on pierwszym artystą, który dorabiałby sobie na "graniu do kotleta". Prym w tej dziedzinie wiodą Maryla Rodowicz (72 l.), Krzysztof Krawczyk (71 l.), czy Zenon Martyniuk (48 l.). 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: sławomir

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje