Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Skrzynecka uspokaja Polki

Katarzyna Skrzynecka (41 l.) twierdzi, że opowieści o tym, iż pojawienie się na świecie dziecka ogranicza i wywraca życie do góry nogami, można włożyć między bajki...

Ośmiomiesięczna Alikia Ilia okrzyknięta została przez fotoreporterów "najsłodszą celebrytką w kraju". Jej mama - jak mówi SHOW - "w naturalny sposób łączy role matki i żony z pracą", co poleca innym kobietom.

Reklama

"Wszystko zależy od dobrej organizacji" - podkreśla aktorka, która z córką rozstaje się rzadko. Gdy obowiązki zawodowe wzywają, mała prawie zawsze jej towarzyszy.

"Każdy dzień z nią jest niepowtarzalny, to najpiękniejszy czas w moim życiu" - mówi Skrzynecka magazynowi, uspokajając obawiające się macierzyństwa Polki.

"Jeśli koleżanki straszą cię, że pojawienie się na świecie dziecka wywróci twoje życie do góry nogami, powiedz im, że kraczą! Bo owszem, mały człowiek sprawia, że trzeba pewne rzeczy przewartościować, ale ogrom miłości, który wam towarzyszy, rekompensuje wszystko, nawet zarwane noce" - mówi "Skrzynka" na łamach SHOW.

Jaką jest mamą? "Normalną i przytomną. Nie zanudzam przyjaciół niekończącymi się opowieściami o córce, ani nie zasypuję mojego dziecka pluszakami. Daję jej jednak to, czego potrzebuje, by być szczęśliwą - ciepło, poczucie bezpieczeństwa i miłość!".

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka | dzieci | macierzyństwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje