Reklama
Reklama

Skazany Wiśniewski uciekł z Polski, a teraz takie nagłe wieści o nim i żonie. Oficjalnie to potwierdził

Michał Wiśniewski jakiś czas temu znalazł się w nie lada tarapatach. Lider Ich Troje został skazany przez sąd i grozi mu nawet półtora roku więzienia oraz gigantyczna kara pieniężna. Gwiazdor cały czas zapewnia o swojej niewinności. By nieco ochłonąć uda się wraz z żoną i pociechami na... wyjazd z Polski. Teraz zamieścił na Instagramie poruszający wpis, w którym pisze o bolesnym powrocie do "najgorszego kraju". Na tym nie koniec...

Michał Wiśniewski ponad miesiąc temu usłyszał wyrok w głośnej aferze. Okazało się, że grozi mu nawet półtora roku więzienia oraz gigantyczna kara finansowa.

Gwiazdor zarzeka się, że jest niewinny i po prostu padł ofiarą wielkiej niesprawiedliwości. Jego prawnicy nadal jednak prężnie działają, a sam Michał postanowił... opuścić Polskę. 

Reklama

Michał Wiśniewski skazany. Teraz pisze o "najgorszym państwie"

Udał się wraz z rodziną na urlop. Ponoć już kilka razy musiał go przekładać, a teraz nie ma być może za wiele czasu, więc trzeba było się spieszyć. 

Teraz Wiśniewski nadał komunikat już po opuszczeniu kraju. Zamieścił zdjęcie, na którym pozuje z Polą i jedną z pociech. Ogłosił, że już muszą pakować walizki i wracać do Polski, ale robią to z wielkim bólem. Do tego przekazał oficjalnie smutne wieści o stanie emocjonalnym żony...

"Wracamy do Polski. Do najpiękniejszego kraju, w którym mogłem przyjść na świat i najgorszego państwa, w jakim przyszło mi żyć. Jedynego, czego pragnąłem po latach sukcesów i porażek, był spokój za oknem w postaci uśmiechu mojej żony. Próżno go szukać, choć każdego dnia zakłada maskę jak każda kobieta i podnosi mnie na duchu, a w głębi serca czuje strach" - napisał Michał. 

Skazany Wiśniewski nadaje spoza Polski. Oto co przekazał ludziom

Dodał, że istnieje coś takiego jak "domniemanie niewinności", o czym niektórzy w Polsce już chyba - jak ubolewa - zdążyli zapomnieć. 

"Nie żyję w państwie prawa, w którym zasada domniemania niewinności jest tą naczelną. Nie żyję w państwie, w którym trzeba udowodnić winę, a w państwie, w którym trzeba się obronić, a wiadomo, nie każdego stać. Mały, złośliwy człowiek wydał wyrok. [...] Niesprawiedliwości. Nigdy nie zapomnę tego, co się dzieje. Będę walczył do samego końca, bo jestem niewinny" - zapewnił, dodając że już pracuje nad filmem, "który bezkompromisowo potraktuje ten temat".

Czytaj też:

Skazany Michał Wiśniewski opuścił Polskę. "Zwołano pilny sztab kryzysowy"

Urbański ocenił zachowanie Michała Wiśniewskiego. "Rozkapryszony pięciolatek"

Skazujący wyrok sądu to jeszcze nic. Kolejne kłopoty Wiśniewskiego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Pola Wiśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy