Reklama
Reklama

Skandaliczne zachowanie Waldemara wobec Ewy na finale "Rolnika"

Finał 10. edycji "Rolnik szuka żony" przeszedł do historii. Nie brakowało łez, trudnych wyznań, ale i też skandalicznego zachowania. Niestety Waldemar nie wykazał się kulturą osobistą i w kierunku Ewy skierował paskudne słowa. Oto co powiedział kobiecie, którą przecież wybrał na swoją wybrankę.

Finał "Rolnika". Skandaliczne zachowanie Waldemara wobec Ewy. Padły paskudne słowa

Podczas finału "Rolnik szuka żony 10" nie brakowało emocji, szczególnie ze strony Waldemara, który dał się poznać jako... raczej porywczy uczestnik randkowego show. Niestety, ale parze nie udało się przetrwać po ukończeniu nagrywek do programu. Relacja rozpadła się, a przepełniony złymi emocjami rolnik nie szczędził niemiłych słów wobec wybranki Ewy. Ta nie wytrzymała i polały się łzy.

Finał "Rolnik szuka żony 10". Waldemar skandalicznie odnosił się do Ewy

Ewa w rozmowie z Martą Manowską powiedziała, że nie tak sobie wyobrażała budowanie relacji z Waldemarem

"Wydaje mi się, że Waldek podchodził do tego programu jak do filmu. Mogę śmiało powiedzieć, że tak naprawdę pasją Waldka jest film, a czy gospodarstwo... myślę, że nie do końca, ale to on musi sobie odpowiedzieć na to pytanie" - mówiła Ewa.

Reklama

Waldemar wyraźnie się zdenerwował, a dodatkowo zapytany przez Martę Manowską co dokładnie się stało, odpowiedział ze złością, że Ewa nie jest dla niego odpowiednia.

"Poszedłem na tę ładną otoczkę, nie przemyślałem wszystkich argumentów. Uświadomiłem sobie, że dla mnie jest za wrażliwa" - stwierdził Waldemar.

"Powiedziałeś, że chciałeś gwiazdę, ale ja nią nie jestem. Śpiew jest moją pasją, ale to przede wszystkim moja praca. Jestem oceniana przez pryzmat wyglądu i jest to przykre. Lubię o siebie dbać, ale nie powinnam się z tego tłumaczyć. Być może jestem zbyt wrażliwa dla Waldka" - mówiła Ewa.

Waldek miał też pretensje o to, że Ewa zakończyła z nim relację przez telefon. Ostatecznie stwierdził, że żałuje, że wybrał Ewę.

Widzowie nie zostawili suchej nitki na Waldemarze. Gratulują Ewie

Emocje też poniosły widzów, którzy w mediach społecznościowych trzymają stronę za Ewą. O Waldemarze jednak nie maja zbyt dobrego zdanie:

  • "Ona bardzo dobra kobieta, a gość zbyt roztrzepany, on sobie kobiety nie znajdzie"
  • "Waldek pokazał, jaki jest naprawdę - nie potrafi zapanować nad emocjami. Ewa gratulacje za spokój i opanowanie"
  • "Zbyt mądra jak na Waldiego - zna swoją wartość i to jest atut"
  • "Podziwiam tę dziewczynę za cierpliwość"
  • "Dziewczyno szkoda cię dla tego gościa, dobrze, że tak się skończyło"
pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy