Reklama
Reklama

Skandal w TVN. Nowy ekspert okazał się mizoginem? Krytykuje feminizm i... prezerwatywy

Choć nie wystąpił jeszcze w żadnym odcinku programu - Rafał Olszak, specjalista od udanych związków, już zdążył podpaść widzom "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wszystko przez kontrowersyjne rady, których udział na swoim instagramowym profilu. Jego poglądy już skomentowała psycholożka Magdalena Chorzewska, która delikatnie mówiąc - nie zgadza się z nowym ekspertem w wielu kwestiach.

Kontrowersyjny ekspert w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

Psycholożka Magdalena Chorzewska, znana doskonale widzom z "Ślubu od pierwszego wejrzenia", zabrała głos w sprawie specjalisty, mającego wystąpić w nowym sezonie programu  - Rafała Olszaka. Psycholożka jest zszokowana zachowaniem eksperta, który przy okazji udzielania rad swoim wielbicielom, zaprezentował swoje kontrowersyjne poglądy dotyczące feminizmu, męskości, czy macierzyństwa.

Wszystko wyszło na jaw, kiedy Chorzewska odniosła się do artykułu, który przeczytała na portalu "Pudelek". W swoim InstaStory dosadnie skomentowała zachowanie Olszaka:

Reklama

Chorzewska odcina się od byłego kolegi z pracy i zarzeka się, że nie chce mieć z nim nic wspólnego. Co takiego powiedział ekspert?

Psycholog ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szokuje poglądami

Profil prowadzony przez psychologa Rafała Olszaka, pod nazwą "ocalsiebie", obserwuje na Instagramie prawie siedem tysięcy osób. Jego opis na portalu głosi: "Wasz psycholog, ale przede wszystkim swój chłop". Zachęcająco?

Specjalista jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i często udziela rad swoim wielbicielom.

W nowym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia", to właśnie Olszak zastąpi socjologa Bogusława Pawłowskiego. Choć widzowie nie mieli jeszcze okazji zobaczyć nowego eksperta w akcji, już przed emisją nowej edycji programu jego udział budzi spore kontrowersje.

Wszystko przez dość specyficzne poglądy i odważne interpretacje współczesnych zjawisk społecznych. Psycholog odpowiadając na pytania zadawane w ramach instagramowego Q&A, dał się poznać jako osoba niespecjalnie postępowa i zdecydowanie antyfeministyczna.

Wśród jego "złotych myśli" można było znaleźć takie sformułowania jak "facet bez samochodu to nie facet", a prezerwatywa to coś, co "oddziela mężczyznę od kobiety". Natomiast feminizm psycholog definiuje jako "fabrykę narcystycznych i egoistycznych potworów, które żyją wyłącznie dla siebie". Odradzał też mężczyznom randkowanie z samotnymi matkami...

Słowa krytyki, które spłynęły na Olszaka po publikacji owych "rewelacji" nie skłoniły go do rachunku sumienia, bynajmniej - ekspert od udanych związków przyznał, że "jest szczery do bólu i nie owija w bawełnę". Dodał też, że jest wdzięczy tym, którzy poparli jego "męski głos". Przeciwników przestrzegł też przed próbami uciszenia go:

"Mężczyzna też człowiek - ma prawo wyrażać myśli i emocje (...) Hejt ani żadna inna próba cenzury nie przyniosą skutku "  - pouczył potencjalnych adwersarzy "swój chłop".

Czy nowy specjalista spodoba się widzom programu?


Zobacz też:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ekspertka ujawnia kulisy naboru kandydatów. Nie wszyscy chcą brać ślub

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Konflikt między uczestniczką a ekspertką

Chodakowska, Chorzewska, Grochola, Ostaszewska wściekłe na słowa o "cnotach niewieścich"!
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia | Magdalena Chorzewska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy