Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Skandal w rodzinie królewskiej?! Księżniczka Beatrycze zaskoczyła wszystkich!

Niedawno cała Wielka Brytania żyła ślubem księżniczki Eugenii (28 l.), a teraz możliwie, że niedługo jej siostra, księżniczka Beatrycze (30 l.) zostanie żoną. Jednak wybór ukochanego mocno zaskoczył królewski dwór…

Do tej pory brytyjska rodzina królewska była mocno konserwatywna i wszelkie odstępstwa od sztywnych reguł odbijały się szerokim echem.

Reklama

Jednak od momentu wstąpienia do rodziny Meghan Markle (37 l.) sytuacja nieco się zmieniła. Na początku wieść o ślubie księcia Harry’ego (34 l.) z amerykańską rozwódką wstrząsnęła zagranicznymi mediami.

Z biegiem czasu Meghan jednak udowodniła, że zasługuje na tytuł księżnej, ale przy okazji zaczęła przemycać nieco luzu na królewski dwór. To zachowanie Markle bardzo przypadło do gustu zwłaszcza młodszemu pokoleniu Windsorów.

Ostatnio księżna Kate (34 l.), która do tej pory ubierała się zgodnie z protokołem, pozazdrościła Megahn i założyła krótszą sukienkę, niż powinna, odsłaniając przy okazji kolana.

Teraz przykład z żony księcia Harry’ego bierze księżniczka Beatrycze. Córka księcia Andrzeja, księcia Yorku i Sary Ferguson zakochała się w milionerze - 34-letnim Eduardo Mapelli Mozzim.

Niestety, jak donoszą zagraniczne media wybranek księżniczki jest rozwodnikiem, a w dodatku ma dziecko! Para poznała się dość niedawno, ale ich relacja bardzo szybko się rozwija.

Ponoć ich zaręczyny to tylko kwestia czasu. Pałac Kensington jednak na razie nie odnosi się do tych plotek i nie ma co ukrywać, nie są one zbyt wygodne dla rodziny królewskiej. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Księżniczka Beatrice | rodzina królewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje