Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Siostry Godlewskie zaliczyły ogromną wpadkę, śpiewając hymn! Żenujące!

Mogłoby się wydawać, że siostry Godlewskie na dobre zniknęły z mediów. Wygląda na to, że wracają do śpiewania i jeszcze nie raz zaskoczą swoich fanów. Tym razem postanowiły zaśpiewać hymn Polski z okazji Dnia Niepodległości.

Zaistniały w sieci dzięki własnej wersji piosenki "Pada śnieg". Jedni pokochali siostry Godlewskie, a inni... wręcz przeciwnie. Kiedy w lipcu 2018 roku Monika "Esmeralda" (24 l.) uczestniczyła w wypadku samochodowym, okazało się, że kobieta ma problemy rodzinne, które przeżywając, wsiadła do samochodu.

Reklama

To skończyło się tragicznie, a plotki o tym, że Godlewska prowadziła pod wpływem alkoholu, dodatkowo pogrążyły gwiazdkę. Nic dziwnego, że wraz z siostrą Małgorzatą (27 l.) postanowiły zniknąć na jakiś czas z show-biznesu.

Teraz jednak uznały, że powinny wrócić do śpiewania i jakiś czas temu zapowiedziały nawet trasę koncertową. Aby o sobie przypomnieć, siostry z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, zamieściły w sieci wideo, na którym śpiewają hymn Polski, a raczej starają się go odśpiewać.

Nagrania aż ciężko się słucha. Godlewskie zaliczają wpadkę za wpadką, myląc tekst i niestety dzieje się to od samego początku hymnu.

Zamiast "Jeszcze Polska nie zginęła", słyszymy "Jeszcze Polska nie umarła", zamiast "Co nam obca przemoc wzięła, szablą odbierzemy", w wersji Godlewskich jest "Co nam obca moc wydarła, szablą odbijemy".

Dalej jest już tylko gorzej. Celebrytki pomyliły nazwisko i zamiast Czarnieckiego słyszymy Czarneckiego, a zamiast śpiewać "szwedzki zabór", siostry śpiewają "szwedzki rozbiór". Pomyliły także kolejność zwrotek.

Oczywiście, jak łatwo się domyślać, internauci wytknęli im wszystkie pomyłki i ostro skrytykowali za nieznajomość tekstu. Monika postanowiła bronić nagrania na swoim profilu w mediach społecznościowych: 

" Jest to oryginalna wersja, która została napisana w 1797r. Proszę zapoznać się z historią zanim zaczniecie wytykać nam nieznajomość aktualnego hymnu. Nigdzie nie zaznaczyłyśmy, że jest to profesjonalne wykonanie a nasz talent wokalny można porównać do Celine Dion". 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Siostry Godlewskie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje