Reklama
Reklama

Siostry Bohosiewicz płacą dzieciom! Za co?

Maja (30 l. ) i Sonia (46 l.) Bohosiewicz ostatnio są bardzo aktywne w mediach, a ich działania szeroko komentowane w sieci. Ostatnio sławne siostry pokusiły się o poinformowanie fanów, że płacą swoim dzieciom za drobne prace domowe.

Maja Bohosiewicz niedawno przeprowadziła się do Dubaju, ale nadal ma bliski kontakt ze swoją rodziną w Polsce, w tym z siostrą Sonią, która niedawno została posądzona o to, że tak naprawdę jest matką 30-latki. Obie kobiety zdementowały plotki, ale bystrzy obserwatorzy podłapali temat i coraz częściej interesują się życiem prywatnym aktorek. 

Reklama

Ostatnio Sonia znów zaszokowała w sieci i wyznała, że płaci swoim dzieciom: Teodorowi i Leonardowi, za drobne prace domowe. Na jej dywagacje w mig odpisała Maja i pokazała, za co jej pociechy dostają dodatkowe pieniądze!

Maja i Sonia Bohosiewicz płacą swoim dzieciom za wykonywanie obowiązków domowych!

Sonia Bohosiewicz niedawno zamieściła w sieci intrygujący post. Wyznała, za co płaci dodatkowe pieniądze swoim synom. Na jej przemyślenia odpisała Maja, która również przyznała się do płacenia Zacharemu i Leonii za wykonywanie obowiązków domowych. 

Informacje te bardzo nie spodobały się internautkom, które uznały, że dzieci powinny za darmo wykonywać przydzielone prace w domu!

Też płaciliście swoim dzieciom za odkurzanie?

Maja i Sonia Bohosiewicz: kim są?

Maja i Sonia Bohosiewicz urodziły się w na Śląsku, w rodzenie polskich Ormian. Mają jeszcze dwóch braci: Łukasza i Mateusza.

Sonia ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie, a swój medialny debiut miała w 1998 roku, gdy wystąpiła w teledysku Anity Lipnickiej do utworu "Historia jednej miłości". 

Popularność przyniosła jej rola dresiary Nataszy w filmie "Wojna polsko-ruska", a swoją pozycję w show-biznesie umocniła, gdy zaczęła grać w serialu u boku Tomasza Karolaka "39 i pół". 

O Soni głośno było również za sprawą spektakularnej metamorfozy, którą przeszła. Kobieta schudła i wymłodniała, ale to często zdarza się w kręgu rodzimych celebrytek.

Prywatnie 46-latka jest żoną Pawła Majewskiego, z którym ma dwóch synów: Teodora i Leonarda. 

Również Maja od najmłodszych lat miała chrapkę na występowanie w telewizji. Poszła śladami swojej siostry i również spróbowała sił w aktorstwie. W 2008 roku zadebiutował w "Londyńczykach", a później zagrała kilka epizodycznych ról.

30-latka swoje siły przeniosła do sieci i stała się pełnoetatową influencerką. Jej profil śledzi już ponad 488 tysięcy osób, a Bohosiewicz nieustannie jest w kontakcie z fanami i dzieli się każdym szczegółem z życia.

Młodsza z sióstr Bohosiewicz prowadzi również swoją firmę z ubraniami. Prywatnie jest żoną Tomasza Kwaśniewskiego, z którym ma dwójkę dzieci: syna Zacharego i córkę Leonię. 

Zobaczcie również:

Maja Bohosiewicz zrzuca oponę z brzucha. Podała szczegóły diety

Zbiórka na leczenie syna Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka została zablokowana!

Tak zmienił się Szymon Wydra. 20 lat temu wszyscy o nim mówili

Prof. Simon: Nie przygotowaliśmy się na piątą falę
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Bohosiewicz | Sonia Bohosiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy