Maja Bohosiewicz niedawno przeprowadziła się do Dubaju, ale nadal ma bliski kontakt ze swoją rodziną w Polsce, w tym z siostrą Sonią, która niedawno została posądzona o to, że tak naprawdę jest matką 30-latki. Obie kobiety zdementowały plotki, ale bystrzy obserwatorzy podłapali temat i coraz częściej interesują się życiem prywatnym aktorek.
Ostatnio Sonia znów zaszokowała w sieci i wyznała, że płaci swoim dzieciom: Teodorowi i Leonardowi, za drobne prace domowe. Na jej dywagacje w mig odpisała Maja i pokazała, za co jej pociechy dostają dodatkowe pieniądze!
Maja i Sonia Bohosiewicz płacą swoim dzieciom za wykonywanie obowiązków domowych!
Sonia Bohosiewicz niedawno zamieściła w sieci intrygujący post. Wyznała, za co płaci dodatkowe pieniądze swoim synom. Na jej przemyślenia odpisała Maja, która również przyznała się do płacenia Zacharemu i Leonii za wykonywanie obowiązków domowych.
W obiektywie syna. Maja, za filmik płacisz Zasiowi ile? Ile mam zapłacić za zdjęcie Leonardowi? Czy Wasze dzieci też poszukują prac płatnych w domu? Ile dawać tej tygodniówki? Czy płacić za odkurzanie?
Płaci się za dodatkowe czynności jak np. sprzątania auta. Odkurzanie, wkładanie do zmywarki to obowiązki. Filmy i foty dla matki są wyceniane od 10 - lokalnej waluty. Z tego, co wiem, nie opłaca się prosić o przysługi w strefie euro
Informacje te bardzo nie spodobały się internautkom, które uznały, że dzieci powinny za darmo wykonywać przydzielone prace w domu!
Za prace domowe nie powinny dostawać pieniędzy
Ja nie płaciłam za podstawowe obowiązki typu zmywarka, odkurzanie czy wyrzucanie śmieci
Za ładnie posprzątany pokój sami możemy wyjść z inicjatywą nagrody w różnej postaci, ale nie pieniężnej

Też płaciliście swoim dzieciom za odkurzanie?
Maja i Sonia Bohosiewicz: kim są?
Maja i Sonia Bohosiewicz urodziły się w na Śląsku, w rodzenie polskich Ormian. Mają jeszcze dwóch braci: Łukasza i Mateusza.Sonia ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie, a swój medialny debiut miała w 1998 roku, gdy wystąpiła w teledysku Anity Lipnickiej do utworu "Historia jednej miłości". Popularność przyniosła jej rola dresiary Nataszy w filmie "Wojna polsko-ruska", a swoją pozycję w show-biznesie umocniła, gdy zaczęła grać w serialu u boku Tomasza Karolaka "39 i pół". O Soni głośno było również za sprawą spektakularnej metamorfozy, którą przeszła. Kobieta schudła i wymłodniała, ale to często zdarza się w kręgu rodzimych celebrytek.Prywatnie 46-latka jest żoną Pawła Majewskiego, z którym ma dwóch synów: Teodora i Leonarda. Również Maja od najmłodszych lat miała chrapkę na występowanie w telewizji. Poszła śladami swojej siostry i również spróbowała sił w aktorstwie. W 2008 roku zadebiutował w "Londyńczykach", a później zagrała kilka epizodycznych ról.
30-latka swoje siły przeniosła do sieci i stała się pełnoetatową influencerką. Jej profil śledzi już ponad 488 tysięcy osób, a Bohosiewicz nieustannie jest w kontakcie z fanami i dzieli się każdym szczegółem z życia.Młodsza z sióstr Bohosiewicz prowadzi również swoją firmę z ubraniami. Prywatnie jest żoną Tomasza Kwaśniewskiego, z którym ma dwójkę dzieci: syna Zacharego i córkę Leonię.
Zobaczcie również:Maja Bohosiewicz zrzuca oponę z brzucha. Podała szczegóły dietyZbiórka na leczenie syna Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka została zablokowana!
Tak zmienił się Szymon Wydra. 20 lat temu wszyscy o nim mówili
Prof. Simon: Nie przygotowaliśmy się na piątą falę











