Reklama
Reklama

Siostra Meghan Markle zablokowana na Twitterze! O co poszło?

Siostra Meghan Markle, Samantha Markle została zawieszona na portalu Twitter za naruszenie zasad. Portal potwierdził informacje dla portalu Newsweek.

O tym, że Samantha Markle i Meghna Markle nie mają dobrych relacji, wiadomo już od dawna. Siostra księcia Harry'ego wiele razy nieprzychylnie wypowiadała się na temat Meghan. Teraz okazuje się, że właśnie z tego powodu portal Twitter zawiesił jej konto.

Siostra Meghan Markle straciła konto na Twitterze

Samantha Markle miała stracić konto za opublikowanie teorii spiskowych na temat Meghan i jej syna Archiego. Wydarzyło się to tuż po opublikowaniu artykułu w portalu BuzzFeed. Sprawą zajął się już prawnik Markle.

Prawnik Samanty Markle, Douglas A. Kahle, udzielił sprostowaniu dla portalu Newsweek. Uważa, że Samantha była ofiarą Hakerów. 

Reklama

Warto przypomnieć, że to niejedyny proces Samanthy. Kobieta obecnie procesuje się z siostrą o zniesławienie jej i rodziny w wywiadzie u Oprah Winfrey. Chodzi także o oszczerstwa, które Meghan miała przekazywać swojemu ówczesnemu sekretarzowi ds. komunikacji, Jasonowi Knaufowi.

Prawnik Meghan, Michael Kump, powiedział w oświadczeniu dla Newsweeka:

Zobacz też:

Thomas Markle chce zobaczyć Meghan Markle i Harry'ego w sądzie! "Byłbym więcej niż szczęśliwy!"

Księżna Kate nie zapomni jak potraktowała ją Meghan. Jak zachowa się na Platynowym Jubileuszu?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się! Wcześniej już mieli kryzys


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Samantha Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy