Reklama

Reklama

Reklama

Simon Cowell o kontrakcie płytowym z Sarą James. Przyznał: "Ona się nie podda"

Simon Cowell to łowca talentów znany na całym świecie. To on wypromował m.in. One Direction, czy Kelly Clarkson. Juror amerykańskiego "Mam talent" od razu poznał się na Sarze James i zagwarantował jej udział w półfinale show. Czy słynny producent zaproponuje współpracę utalentowanej Polce?

Simon Cowell o kontrakcie płytowym z Sarą James. Przyznał: "Ona się nie podda"

Sara James wystąpiła w finale amerykańskiego programu "Mam talent". Choć Polka nie zwyciężyła show, to jej występ w zagranicznej produkcji był gigantycznym sukcesem. Simon Cowell, czyli juror programu, ale też i ojciec sukcesów m.in. takich gwiazd jak: Kelly Clarkson, Little Mix, Fifth Harmony, Susan Boyle czy One Direction, już dziś wróży nastolatce sukces. Gwiazdy z całego świata pragną, by ten łowca talentów poprowadził ich karierę w show-biznesie.

14-letnia Sara James skradła serce Simona tuż po tym jak pojawiła się na scenie "Mam talent" z piosenką Billie Eilish "Lovely". Producent nie wahał się wówczas ani chwili i od razu wcisnął złoty przycisk, który zapewnił nastolatce awans do półfinału. Choć ostatecznie Sara nie dostała się do pierwszej piątki, okazuje się, że łowca talentów i tak ma pomysł na karierę nastolatki. Serwis Entertainment Tonight porozmawiał z Cowell'em na temat przyszłości Sary James.

Reklama

Okazuje się, że Cowell sprzedał udziały w swojej wytwórni płytowej Syco i nie może zaoferować już współpracy utalentowanej nastolatce. Mimo to szczerze wierzy w jej talent i czuje, że Sara podpisze umowę z producentami, którzy mieli szansę poznać ją właśnie dzięki udziałowi w amerykańskim "Mam Talent".

"Pisałem już, że od roku nie mam już wytwórni płytowej. Jednakże myślę, że Sara podpisze umowę" - zdradził na łamach portalu.

Simon Cowell w rozmowie z kanadyjskim portalem zauważył, że James jest nadal bardzo młoda, więc ma czas na naukę i zastanowienie się nad przyszłością swojej kariery.

"Wydaje mi się, że najważniejszą rzeczą dla niej jest to, czego ona się teraz uczy - jaką artystkę chce być? Ponieważ jest teraz wielu ludzi tworzących muzykę. Dobrą rzeczą jest to, że jest super skoncentrowana, super utalentowana, naprawdę lubiana. Nawiasem mówiąc, ogromny, ogromny talent. Ona się nie podda. Tak to czuję" - podsumował.


Zobacz też:

Sara James przyćmiła konkurencję w finale amerykańskiego "Mam talent". Owacje na stojąco, zachwyt jurorów i... poważne propozycje!

Sara James poszła w ślady ojca. Posłucha Zapendowskiej i po sukcesie w amerykańskim "Mam talent" ucieknie z Polski?

Sara James walczyła zaciekle o wygraną w amerykańskim "Mam Talent!". Są WYNIKI

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | Simon Cowell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy