Reklama
Reklama

Sia po usłyszeniu diagnozy poczuła się… lepiej. Wyjawiła, z czym się zmaga

Sia jest jedną z najbardziej znanych wokalistek na świecie. Niedawno gwiazda zaśpiewała w duecie z Miley Cyrus. Choć jest powszechnie znana, niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, z jakimi kłopotami musi sobie radzić w życiu prywatnym. W ostatnim wywiadzie gwiazda opowiedziała o diagnozie, którą usłyszała w wieku 45 lat.

Sia podzieliła się diagnozą ze wszystkimi

Piosenkarka Sia ostatnio w podcaście Roba Cesternino wyznała kilka nieznanych dotąd informacji. Bez tabu, opowiedziała o diagnozie, którą usłyszała od lekarzy i podkreśliła, że wiele zmieniło się w jej życiu od tego momentu. W rozmowie z mężczyzną wyznała, że zdiagnozowano u niej autyzm.

"Jestem w spektrum autyzmu. Jestem w terapii i cóż, wiele się dzieje" - wyjawiła.

Sia zmaga się z autyzmem

Sia dowiedziała się o medycznym wyjaśnieniu wielu jej zachowań, będąc już dojrzałą kobietą i rozpoznawalną na całym świecie artystką. Jak przyznała, lekarze powiedzieli jej prawdę, gdy miała 45 lat. Nowa wiedza zapewniła jej spokój ducha i pozwoliła zaakceptować siebie, nie obawiając się, jak odbierze to środowisko. Przez większość życia czuła, że musi udawać kogoś kim nie jest, "zakładać swój ludzki garnitur". Od dwóch lat nie robi już podobnych rzeczy.

Reklama

"Nikt nigdy nie może cię poznać i pokochać, kiedy jesteś pełen tajemnic i... żyjesz ze wstydem" - stwierdziła.

Wokalistka nie ukrywa, że odkrycie prawdy o samej sobie okazało się ważnym momentem w jej życiu. Tak samo jak wiele innych osób, które borykają się z autyzmem, czuła się dobrze, wiedząc, co się z nią dzieje.

"Pierwszy raz w życiu nie czujemy się jak śmieci, i pierwszy raz w życiu czujemy się widziani takimi, jacy naprawdę jesteśmy. Wtedy możemy ruszać w świat, nie udając niczego" - dodała.

Sia cierpi na nieuleczalną chorobę!

Niedawno informowaliśmy o tym, że u Sii zdiagnozowano inną niepokojącą dolegliwość. Wokalistka cierpi na nieuleczalną chorobę. "Cierpię na chroniczny ból, neurologiczną chorobę Ehlersa-Danlosa i chciałam tylko napisać tym wszystkim, którzy też cierpią na ból, nieważne czy fizyczny, czy psychiczny, że kocham was i nie poddawajcie się. [...] Nie jesteście sami" - napisała.

Czym jest zespół Ehlersa-Danlosa? To choroba, która objawia się pod postacią silnego bólu stawów oraz zmęczeniem. Związana jest z niewłaściwą budową tkanki łącznej.

Zobacz też:

Sia wyszła za mąż! Poruszające nagranie z ceremonii hitem internetu!

Wersow pokazała pokój dla malucha. Małej nie ma jeszcze na świecie, a już ma własny mini apartament

Quebonafide i Mariusz Jop w sądzie. Poszło o wers utworu


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sia Furler
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy