Reklama
Reklama

Shania Twain ma za sobą ciężką chorobę. Traciła równowagę na scenie

Shania Twain (56 l.) w filmie dokumentalnym o swoim dorobku artystycznym uchyliła rąbka tajemnicy na temat choroby, z którą musiała się zmierzyć w trakcie kariery wokalnej. Piosenkarka cierpiała na boreliozę, a niepokojące objawy zupełnie uniemożliwiały jej koncertowanie.

Shania Twain to kanadyjska piosenkarka country oraz pięciokrotna zdobywczyni nagrody Grammy. Jest autorką takich hitów, jak "Man! I Feel Like A Woman" czy "That Don't Impress Me Much".

W filmie dokumentalnym na Netfliksie "Shania Twain: Niezwykła dziewczyna" na jaw wyszły nieznane dotąd fakty z jej życia. Okazuje się, że wokalistka ma za sobą ciężką chorobę, przez którą bała się, że nie będzie mogła więcej występować na scenie.

Shania Twain chorowała na boreliozę

Gwiazda cierpiała na boreliozę, zwaną inaczej chorobą z Lyme lub krętkowicą kleszczową. Objawy były bardzo niepokojące, a podczas koncertów traciła równowagę i miewała zaniki świadomości.

Reklama

Później było tylko coraz gorzej. Choroba zaczęła wpływać na możliwości wokalne piosenkarki. Napięte mięśnie zmieniły jej głos i martwiła się, że na zawsze straci możliwość występowania. 

Shania musiała poddać się operacji, aby odzyskać swój głos. Niestety nie miała wsparcia w partnerze, który podczas procesu zdrowienia zdradzał ją z inną kobietą. Na jakiś czas zniknęła ze świata show-biznesu, aby zadbać o siebie. Lekarze byli jednak zdania, że nie będzie mogła wrócić do zawodu. 

Finalnie artystka stanęła na nogi i... związała się z byłym partnerem kochanki swojego męża. 

Zobacz też:

Ashley Judd odbyła rozmowę ze swoim gwałcicielem. Spotkanie oczyściło ją z traumy

Zmarł syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień. "Choroba zabrała naszego aniołka"

Ewa Minge pokazała spustoszenia na twarzy. To efekt choroby!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shania Twain
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy