Reklama
Reklama

Serialowy Szymek Solejuk z "Rancza" był ulubieńcem publiczności. Zmienił się nie do poznania

Serial "Ranczo" lata sławy ma już za sobą, ale wierni fani lubią powracać do tej ponadczasowej produkcji. Na przestrzeni czasu na planie pojawiło się wielu aktorów i wątków, a widzowie z sentymentem wspominają postać Szymka Solejuka, młodego wynalazcy pochodzącego z biednej rodziny. Jak dziś wygląda i co robi Maciej Cempura, który odegrał tę rolę?

Serial "Ranczo" - najpopularniejsza produkcja

Serial "Ranczo" po raz pierwszy został wyemitowany w telewizji w 2006 roku, a widzowie od razu pokochali perypetie sympatycznej Lucy i niepokornego artysty Kusego. Przedstawiona dobra walka ze złem, skorumpowanego polityka i dobrodusznego księdza, oraz poboczne historie mieszkańców małej wsi do dziś noszą miano kultowych.

Produkcja wylansowała wiele sław, ale też duża część aktorów i osób pracujących na planie usunęła się w cień. Do tej drugiej grupy z pewnością należy Maciej Cempura, który odegrał rolę Szymka Solejuka, syna Macieja Solejuka (Sylwester Maciejewski) i Kazimiery Solejuk (Katarzyna Żak).

Reklama

Niedawno aktor świętował swoje 27. urodziny i mocno się zmienił!

Serialowy Szymek Solejuk z "Rancza" był ulubieńcem publiczności. Zmienił się nie do poznania

Serialowy Szymek Solejuk skradł serca widzów. Historia ponadprzeciętnie uzdolnionego chłopca z małej miejscowości poruszyła publikę, a artysta wcielający się w rolę po zakończeniu nagrywania nowych odcinków kontynuował przygodę z aktorstwem, jednak do dziś najbardziej kojarzony jest właśnie z tą produkcją.

Maciej Cempura pojawił się gościnnie w zaledwie kilku serialach i filmach, a jego prawdziwą pasją okazała się muzyka. 27-latek ukończył Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną w Płocku. Jest multiinstrumentalistą. Komponuje muzykę do spektakli teatralnych.

Artystyczną duszę odziedziczył po swoich rodzicach, którzy są aktorami płockiego teatru. Również jego starszy brat próbował sił w "Ranczu" i zagrał Marianka, najstarszego syna Solejuków.

Dziś 27-latek może pochwalić się sukcesami na estradzie, którymi ochoczo chwali się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobaczcie, jak bardzo się zmienił.

Przeczytajcie również:

Maciej Cempura: Grał Szymka Solejuka! Jak żyje dziś gwiazdor "Rancza"?

Gwiazda "Rancza" już nigdy nie wróci do TVP. Ma powody

W Wioletce z "Rancza" kochały się miliony. Wyszła za mąż za młodszego aktora

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ranczo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy