Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Schwesta Ewa urodziła! Pokazała zdjęcie prosto ze szpitala!

Ewa Malanda, bardziej znana jako Schwesta Ewa, będąc w ciąży, została skazana przez niemiecki wymiar sprawiedliwości na dwa i pół roku więzienia. Teraz celebrytka urodziła i pochwaliła się zdjęciem prosto ze szpitala.

Schwesta Ewa zasłynęła poza granicami Polski jako raperka, ale prawdziwy rozgłos przyniósł jej proces, w którym została oskarżona za stręczycielstwo.

Reklama

W trakcie procesu Polka była już w ciąży i nie ukrywała, że obawia się porodu już za więziennym murem.

"Módlcie się, żebyśmy dostali miejsce w więzieniu dla matek z dziećmi. Co prawda to nie było planowane, ale się wydarzyło. Mam 34 lata i urodzę pierwsze dziecko" - apelowała do fanów Schwesta.

Jak donosi "Fakt", niemiecki sąd poszedł na rękę Polce i zgodził się, by ta rozpoczęła odsiadkę już po porodzie. Dzięki dziecku spędzi w więzieniu czas w o wiele przyjemniejszych warunkach. 

"Oddział dla matek z dziećmi w zakładzie karnym w Frankfurcie nad Menem, gdzie prawdopodobnie wkrótce trafi Ewa Malanda, jest bardzo dobrze wyposażony. Znajduje się tam plac zabaw, kuchnia, pokój dzienny i pomieszczenie do zabaw dla dzieci także połączone z kuchnią" - czytamy w tabloidzie.

Teraz już celebrytka jest już po porodzie i radosną nowinę ogłosiła na swoim profilu w mediach społecznościowych.

"Najlepsza na świecie rzecz jest za darmo, a jednocześnie jest bezcenna. Aaliyah Jeyla, zawsze będę Cię chronić, moje serce" - napisała pod zdjęciem z nowo narodzoną córeczką.

Czyżby teraz, już po porodzie, Ewa trafi do więzienia? Wszystko okaże się w przeciągu najbliższych dni. 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Schwesta Ewa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje