Reklama
Reklama

Scarlett Johansson jest w ciąży! Próbowała to utrzymać w tajemnicy

Scarlett Johansson to jedna z najpopularniejszych amerykańskich aktorek. Gwiazda zdobyła ogromną popularność w produkcjach Marvela. Artystka dwukrotnie była też nominowana do Oscara. Teraz źródło zagranicznego portalu donosi, że Johansson na chwilę obecną będzie musiała przystopować z karierą, bo spodziewa się drugiego dziecka!

Plotki o ciąży pojawiały się już kilkukrotnie, jednak przybrały na sile, gdy aktorka nie pojawiła się na premierach marvelowskiej "Czarnej Wdowy", której jest główną gwiazdą. Jej nieobecność była podyktowana ponoć błogosławionym stanem.

Aktorka wystąpiła co prawda w "Tonight Show" Jimmy’ego Fallona, jednakże wirtualnie i pokazała się tylko do wysokości ramion. Wszystko za sprawą jej błogosławionego stanu! Uważana przez wielu fanów za najpiękniejszą gwiazdę na świecie Scarlett ma już wkrótce urodzić.

Scarlett ma już wkrótce urodzić, wiem, że ona i Colin nie mogą się doczekać. Scarlett nie chce mówić o swojej ciąży. Utrzymuje to w tajemnicy - donoszą źródła "Page Six".

To druga pociecha gwiazdy. Scarlett jest już mamą córeczki Rose, która jest owocem jej związku z byłym mężem i francuskim dziennikarzem Romainem Dauriakiem. "Page Six" podaje, że tym razem aktorka spodziewa się chłopca.

Reklama
pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy