Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości": Edward Kubacki w żałobie. Jego mama zmarła na covid

Smutne wieści płyną z okolic Torunia, gdzie mieszka Edward Kubacki (68 l.), znany z 3. edycji "Sanatorium Miłości".

Uczestnikowi popularnego show zmarła mama, pani Genowefa Kubacka. - Miała kobiecina już 90 lat i wszystkie choroby tego świata. Opiekowałem się nią od kilku lat. Jak we wtorek wzywałem do niej karetkę pogotowia, to już nie miała siły mówić. Popatrzyła na mnie i tak się pożegnaliśmy - mówi nam zasmucony Edward.

Edward z "Sanatorium miłości" w żałobie. Mama zmarła na covid

Senior tym razem jest poważny. W rozmowie z nami zdradza, że jego mama zmarła na covid. - Jak się drzwi szpitala za mamą zamknęły, to już jej nie zobaczyłem. Tylko informację dostałem przez telefon, że to był covid i nie żyje. Musiałem rozpoznać ją na fotografii, a wróciła do nas w urnie. Takie paskudne czasy - podsumowuje.

Reklama

W tych trudnych momentach jest przy Edwardzie jego ukochana Hania Duras (62 l.) i córki. Przepychanek rodzinnych o majątek nie będzie, mimo że pani Genowefa nie zostawiła testamentu. Edward z bratem zawsze żyli w zgodzie i podzielą wszystko po równo.

Mama miała rację

- Moja mama miała taki charakter jak ja - robiła to, co uznała za słuszne, prawdę mówiła prosto z mostu i się jej nie bała. Kiedy przyjechałem do niej z pierwszą żoną, powiedziała tak: "Synku, odprowadź tę panią i podziękuj". Nie posłuchałem, a potem okazało się, że miała rację. Tak samo reagowała na kolejne moje partnerki, dopiero na widok Haneczki się rozpromieniła i stwierdziła, że jest najlepsza ze wszystkich kobiet, jakie miałem, a ja urosłem do góry i do dziś jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy - wyznaje nam kuracjusz.

Wraca też pamięcią do lat 50., kiedy jako dziecko jeździł na łyżwach i wpadł do jeziora pokrytego lodem. Uratowali go koledzy. - Mama dała im potem po 100 złotych i do końca swoich dni pamiętała, że mogła mnie stracić - wspomina.

Pogrzeb pani Genowefy odbędzie się w najbliższą sobotę. Edward czuwa nad wszystkim i zachowuje spokój. - Śmierć jest tak pewna jak nasze życie. Zawsze przyjdzie, więc nie ma co rozpaczać. Trzeba się z tym pogodzić - kwituje.

Zobacz również: Nowe przypadki koronawirusa. Dane ministerstwa

Lek przeciw koronawirusowi. Paweł Januszewicz: kwestia kilku miesięcy

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie

Lewandowska w jesiennej stylizacji

Hailey Bieber w najmodniejszej kurtce sezonu

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy