Reklama
Reklama

Sanah pokazała siostry: „będzie o nich głośno”. Są niemalże identyczne

Siostry Grabowskie prezentują swoje wokalne umiejętności w nowym teledysku. Wiedzieliście, że sanah ma tak utalentowane siostry? Są niesamowicie do siebie podobne!

W ostatnim utworze artystki "Cała sala śpiewa!", który pojawił się w sieci 3 marca, sanah pojawiła się w towarzystwie sióstr. Wystąpiła ze swoimi siostrami, Cecylią i Ireną Grabowskimi. To połączenie talentów rodzeństwa wywołało entuzjastyczne reakcje fanów, którzy podkreślają, że taka wspólna produkcja jest prawdziwą gratką dla miłośników twórczości 26-latki. 

Choć utwór przypadł do gustu internautom, to wielu z nich nie mogło zrozumieć, o co chodzi. Okazuje się, że premierowy hit sanah gra już na swoich koncertach, gdzie powinno wszystko się wyjaśnić. Tak naprawdę to zdecydowana odskocznia od nieco bardziej melancholijnych utworów solowych. Wciąż jednak jest to jedna i ta sama Zuzanna Irena Grabowska

Reklama

sanach śpiewa z Cecylią i Ireną Grabowskimi

Co ciekawe, utwór "Cała sala śpiewa!" to nie tylko zaskakująca kolaboracja rodzeństwa, ale także odwołanie się do estetyki i stylu muzycznego, który nawiązuje do epoki girlsbandów i boysbandów. W gatunku electro swing sanah i "jej siostry" zabierają słuchaczy w podróż do lat, gdy grupy wokalne, jak The Andrews Sisters czy The Everly Brothers, cieszyły się ogromną popularnością. Wraz z choreografią i swingowym rytmem, artystki udowadniają, że potrafią doskonale połączyć współczesność z klasycznymi trendami muzycznymi.

Muzyka do utworu została stworzona przez Siostry Grabowskie, sanah, Thomasa Leitheada-Docherty'ego oraz Edwarda Leitheada-Docherty'ego, natomiast tekst napisały Siostry Grabowskie i sanah. Internauci zareagowali na publikację z ogromnym zainteresowaniem. Nowy projekt wywołał entuzjastyczne reakcje internautów.

Internauci komentują nową piosenkę sanah. Są zachwyceni

Co pisali użytkownicy serwisu YouTube pod teledyskiem do piosenki "Cała sala śpiewa!"? "Potrojona" sanah robi furorę w sieci!

"Wiedziałem, że trzeba ją sklonować. Takiego dobra nigdy za wiele", "Nie mogę wyjść z podziwu, jak bardzo Siostry Grabowskie są utalentowane. Patrzę na was z zachwytem.", "Fajnie, że siostry Grabowskie zaprosiły i promują taką początkującą gwiazdę jak Sanah. Ciekawe czy odniesie sukces", "Dziewczyny mają potencjał, będzie o nich głośno", "Myślałem, że sanah juz mnie niezaskoczy, ale jednak się myliłem.", "Brawo za pomysł i świetną aranżację. No i oczywiście ten anielski głos", "Czuję puls i zaczynam dzwonić do moich braci!", "GE-NIA-LNE! Oby więcej takich piosenek! Od pierwszej nutki rwie do tańca", "Zuzia nigdy nie przestaje nas zaskakiwać i zachwycać!", "Z taką piosenka widzę Sanah na eurowizje", "Ta piosenka jest świetna, taka wesoła do tańca" - czytamy w komentarzach.

Czytaj także: 

Prawda o matce sanah wyszła na jaw. Wydało się, kim jest kobieta

Sanah znalazła się w ogniu krytyki. Fani nie zamierzają tolerować takich słów

Sanah przeraziła fanów. Zaczęli się o nią martwić na poważnie
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: sanah
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy