Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Samusionek ma nowego faceta

Niemałe zamieszanie wywołała Anna Samusionek (41), pokazując się kilka dni temu na jednej z warszawskich imprez u boku przystojnego bruneta.

Towarzysz aktorki ma na imię Mark i jest belgijskim dyplomatą. To, skąd się znają, pozostaje na razie tajemnicą - Ania kilka lat temu przyrzekła sobie, że nie będzie więcej opowiadać publicznie o mężczyznach, z którymi się spotyka. Skoro zatem milczy, pan Mark musi być kimś bardzo ważnym w jej życiu.

Reklama

Jak dotąd aktorka nie miała szczęścia w miłości. Po rozwodzie z aktorem Pawłem Burczykiem (42) w 2002 roku związała się z biznesmenem Krzysztofem Zuberem, z którym później toczyła głośny sądowy spór o prawa do opieki nad dziewięcioletnią dziś córką Angeliką.

Od jakiegoś czasu jej życie wypełniała bez reszty praca... "Kiedyś wydawało mi się, że czterdziestka to będzie moment stagnacji zawodowej albo zupełnego braku propozycji, ale na szczęście u mnie jest odwrotnie. Pracy jest coraz więcej i jest ona różnorodna, co cieszy" - opowiadała przed rokiem Samusionek. Czy u boku przystojnego Marka aktorka znajdzie wreszcie to, o czym od tak dawna marzy? 

IK

39/2012

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Samusionek | związek | dyplomata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje