Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sablewska wyprzedaje swoje ubrania

Maja Sablewska ma spory problem. Ostatnio zmuszona została do pozbycia się sporej części swojej garderoby.


Reklama

Po wyrzuceniu z "X Factora" Majka poświęciła się niezwykle modnemu zajęciu, jakim jest prowadzenie bloga, oczywiście o tematyce modowej. Strona dawno upadła, ale była jurorka dzięki temu zajęciu dorobiła się sporej liczby ubrań, które wykorzystywała w swoich stylizacjach.

Była menadżerka została właśnie "ambasadorką" portalu, zajmującego się pośredniczeniem w sprzedaży i kupnie używanych ubrań. Maja postanowiła dać przykład i sama wystawiła na aukcjach elementy swojej garderoby.

Być może to nowy pomysł celebrytki na podreperowanie domowego budżetu, choć sama dorobiła do sprzedawania używanych ciuchów ciekawszą ideologię.

„Jeden z moich ulubionych sposobów na modę to porządek w szafie - porządek w głowie. (…) początek roku jest dobrym momentem na porządki, a jeśli tak, to czemu nie zacząć od szafy. W końcu 'co za dużo to nie zdrowo'" – wyjaśniła Sablewska.

Była blogerka zapewniła, że jej szafa „pęka w szwach”, a po ostatnich „zakupowym szale”, nie ma gdzie trzymać kolejnych ubrań, stąd pomysł na pozbycie się starych rzeczy.

Zachęceni do kupna znoszonych przez Majkę ubrań?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska | moda | wyprzedaż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje