Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rozwiązłe życie Jabłczyńskiej

Joanna Jabłczyńska (21 l.), młoda gwiazdka serialowa, lubi wokół swojej osoby robić szum medialny, bo, jak twierdzi, robi to, na co ma ochotę i nikomu nie będzie się z tego spowiadać.

Przez jej życie przewija się wielu facetów, mimo że dziewczyna ma dopiero 21 lat. Nie ukrywa, że już w tak młodym wieku lubi seks.

Reklama

Całkiem niedawno widywana była z Aleksem Grynisem. Prasie opowiadała, że to bardzo poważny związek, jednak czyny świadczyły o czymś zupełnie innym. Nie mogła się zdecydować, czy dobiegł on końca, czy trwa:

"Nie potwierdzam i nie zaprzeczam" - deklarowała. Jednocześnie Joanna widywana była z innym mężczyzną. Po kolacji w jednej z modnych restauracji para zamieniła się samochodami. On poprowadził jej mercedesa, ona jego toyotę.

Spotkali się pod jej domem, gdzie po przekomarzaniach pożegnali się czułym buziakiem. Ta sama scena powtórzyła się kilka tygodni później.

Niedawno w internecie pojawiło się zdjęcie z klubu, gdzie Joasia oddaje się namiętnemu przytulańcowi z mężczyzną, który na pewno nie jest ani Aleksem, ani właścicielem toyoty.

Jak widać, panna Jabłczyńska postanowiła się wyszaleć i oby tylko nie zapomniała o konsekwencjach swojego rozwiązłego życia. Wszak niedawno miała jeszcze mleko pod nosem, a teraz zamienia je na coś zupełnie innego.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje